Astra GTC amortisor?

legend1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar aranizda yeniyim astra GTC modeli aracim var bildiginiz gibi bu modellerde IDS plus ozelligi var ve normal astra h lardan farkli amortisor kullanmislar benim arka amortisorlerin degismesi gerekiyor tamiri mumkun degilmis fakat parca fiyati aldigmizda anormal bir fiyat cikiyor 500 tl nin uzerinde 700 tlnin uzerinde fiyat verenlerde var tabi. internette arattigimda ise IDS haric diye cikan amortisorler var uyumlu araclarda GTC yaziyor simdi o amortisoru aldigimda benim mevcut IDS sensorleri ona takma sansim varmi acaba tesekkurler...

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
IDS'li ve IDS'siz amortisör arasında zaten fark IDS bağlantı soketinin takılması ile ilgili IDS olmayan amortisöre sensör takılmaz zaten sensör yok bağlantı soketi var.

legend1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
IDS'li ve IDS'siz amortisör arasında zaten fark IDS bağlantı soketinin takılması ile ilgili IDS olmayan amortisöre sensör takılmaz zaten sensör yok bağlantı soketi var.

peki bu IDS sensorunu o amortisore takabilirmiyiz cunku o satilan Amortisorde IDS haric diyor sanki yakilabilir gibi geldi bana ama muhtemelen sizin tecrubeniz cok daha fazla benden

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
Estf.

Fakat IDS'li amortisör farklı yani sport moduna bastığınızda sertleşiyor. IDS olmayan amortisöre bunu yapamazsınız.

Bakın resimde IDS'li
!Bv149twCWk~$(KGrHqJ,!jgEv1+0By7pBMGQWNNKlg~~_12.JPG

!B5JvBzgCWk~$(KGrHqIOKj!EyOSS616pBMsh(t5E-!~~_12.JPG

IDS olmayanlar
pr_01_1802_max.jpg

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maalesef takılmıyor. Bende kaza yaptığım eski 2006 gtc mi toplayayım dedim ama bu gibi gözle görülmeyen masraflarla astarı yüzünden pahalıya geleceğinden hurda fiyatına verdim.