Astra G Pandizot Oval Hoparlör

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba

Dün
http://www.sahibinden.com/ilan/yede...pel-astra-g-pandizot-hachbeck-108823973/detay

İlandaki ürünle ilgili satıcıyla görüştüm sizdende fikir almak istedim sipariş vermeden önce. İlanın 2. resmindeki ürün için konuştum. Ben 2 tane oval hoparlör alacağım benim arabanın pandizotu zaten yamuk olduğu için hem ses yapıyor hemde düz durmuyor o yüzden bundan alıp hemde hoparlör takmak istedim elimde zaten 2 tane oval hopörlörüm var. yalnız üründe ip yokmuş yani bagaj kapağı ile inip kalkma olayı olmuyormuş adamın dediği sabit koyuyorsun zaten sıkı durur ses filan yapmaz. Tabi bunu denemeden bilemeyiz belki deneyen kullananlar olmuştur aramızda.

Cdr 500 e arka kapı hoparlörlerinden sesi çekersem sorun olur mu ?
yada biraz daha abartıp arkaya 4 tane oval koysam kaldırması açısından bir sorun çıkarmı sizler daha iyi bilirsiniz ben uygulamayı yaparımda sonuçlarını bilmiyorum :) Ön kapıdaki hopörlörlerimde patlak onların ölçüsünü biliyor musunuz bir yerde kağıt hopörlör gördüm onları alayım dedim bana daha güzel geliyor hep kağıt hopaplörün sesi daha hoş sanki.

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
sipariş vericem sizlerden yorum bekliyorum.

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba

Dün
http://www.sahibinden.com/ilan/yede...pel-astra-g-pandizot-hachbeck-108823973/detay

İlandaki ürünle ilgili satıcıyla görüştüm sizdende fikir almak istedim sipariş vermeden önce. İlanın 2. resmindeki ürün için konuştum. Ben 2 tane oval hoparlör alacağım benim arabanın pandizotu zaten yamuk olduğu için hem ses yapıyor hemde düz durmuyor o yüzden bundan alıp hemde hoparlör takmak istedim elimde zaten 2 tane oval hopörlörüm var. yalnız üründe ip yokmuş yani bagaj kapağı ile inip kalkma olayı olmuyormuş adamın dediği sabit koyuyorsun zaten sıkı durur ses filan yapmaz. Tabi bunu denemeden bilemeyiz belki deneyen kullananlar olmuştur aramızda.

Cdr 500 e arka kapı hoparlörlerinden sesi çekersem sorun olur mu ?
yada biraz daha abartıp arkaya 4 tane oval koysam kaldırması açısından bir sorun çıkarmı sizler daha iyi bilirsiniz ben uygulamayı yaparımda sonuçlarını bilmiyorum :) Ön kapıdaki hopörlörlerimde patlak onların ölçüsünü biliyor musunuz bir yerde kağıt hopörlör gördüm onları alayım dedim bana daha güzel geliyor hep kağıt hopaplörün sesi daha hoş sanki.

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
sipariş vericem sizlerden yorum bekliyorum.

Astra G ön hoparlörler ölçüsü 16 arkalar 13. Ben önleri Pioneer hoparlörle değiştirmiştim:

http://www.opelim.net/forums/astra-tuning/95733-astra-g-hoparlor-degisimi-kapi-kilit-butonu.html

Pioneer DEH-P5900MP teybime önde Pioneer TS-F1634R, arkada orijinal hoparlörler, arka pandizotta üç yollu JVC kolonlar, ön kapıda orijinal tweeterlar, arkada da Goldmaster TW-09 tweeterlar bağlı. Son seste bile boğulma yok, gümbürtü gidiyor. :D

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam zamanında yazmışsın okuduktan sonra aldım son kalanı bana kısmet oldu pandizot hakkında fikriniz varmı

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Bir de araç üstünde fotoğrafı olsaymış daha iyi olurdu. İyi gözüküyor ama abartılı bir görünüm verecekse hoş durmayabilir. Birde sizin de yazdığınız gibi tıkırtı falan yapar mı yapmaz mı. Çünkü arabada en nefret ettiğim şey sağından solundan tangır tungur ses gelmesi. HB aracım olmadığı için pek bir şey diyemeyeceğim.

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HB arabaların genelde kronik biraz daha tıkırtısı çok oluyor bagajla bütün olduğu için iç kabin. Gerçi astrası olupta tıkırtısını bitirebilen oldumu bilmiyorum ama :)