Astra G Otomatik Cam Kapatma (çift kilitleme ile)

yargic666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şoför kapısını açıp kapatın sonra tekrar deneyin. Been sağ kapının oradan yapmıştım bağlantı. Sonra kumandayla kapattım ama olması. Şoför kapısını açıp kapattım tekrar denedim oldu :)
hocam onuda denedim. iki kapıyıda açıp kapattım. motoru çalıştırdım şöför kapısından çıktım denedim yine olmadı. acaba röleden röleye fakr var demişler. ondan olabilirmi. yoksa bütün bağlantılar doğru gibi :( rölede 8 ayak var ama 6 ayaklı röle diye geçiyor. bide dediğim gibi çıt çıt çalışıyor ses geliyor çift kilitlediğim zaman ama camda harkete yok.

my_fat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yapamadım. elektrikci ile uğraştık ama bir türlü olmadı.

askfm

Kayıtlı Kullanıcı
58-Sivas
Siteyi ziyaret et
yardım lütfen

arkadaşlar konuyu eksiksiz okudum devremi yaptım. belirtilen yeri açtım. kapı tarafınıda denedim ama olmadı. diğer yolcu tarafı önündeki kapağı açarak orda daha çok uğraştım. aracım 99 model 1.6 16v hb. x16xe kodlu motor. resimlerde aşağıda. ne yaptıysam çalışmadı. bi bakıp nerde yanlış yapıyorum söyleyebilirmisiniz. kapım anahtarı çevirince camları kaldırıyor. belirtilen şekilde mavi siyah ve kirmızı mavi kabloları bağlıyorum sonra şase kablosuna bağlıyorum. röleden çıt çıt ses geliyor ama camları kaldırmıor. br diğer konu ise kahverengi mavi kablo yok. yani hiç bi yerde yok. onun yerine sarı kırmızı, kahverengi beyaz gibi kablolar var, resimlerdede görebilirsiniz. şimdiden teşekkürler ilgilenenlere..

valla su sene olmus konuyu resimlerden buldumda .bende senin gibi role ayaklarini ayni bagladim fakat calismadi cunku role kontaklari onlar degil.birisi kenardan taraf biriside ortadaki bacaklar olacak.