astra g ön düzen fiyat ve marka olarak hangisini tercih etmeliyim

fan_tome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bugün aracın ön düzen reçetesini rot balansçıdan aldım amortisör ve takozlar da problem yok rot kollarıda iyi dedi ama binicisen değiştirmende fayda var dedi usta ayrıca parçacıdan aldığım fiyat ve markalar şöyle tavsiyelerinizi bekliyorum
rot başı 2 adet 40 tl marka TRW
viraj demir askı rotları 40 tl TRW
göbek lastikleri 10 tl GM
rot kolu 2 adet 50 tl TRW
ön fren balatası 60 tl GM
toplam parça maliyeti 200 tl

delphi olursa 190 tl dedi parçacı birde ETS markasından bahsetti başka parçacı 165 tl kafama yatmadı açıkçası sizce TRW mi delphi mi tavsiyelerinizi bekliyorum:confused:

Bob Marley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımdan tılırtılar geliyordu artık aramaktan dinlemekten sıkıldım, alışmaya alışmaya başlamıştım ki, patlak arka amortisörlerimi, z rotlarını, viraj lastiklerini, amortisör takozlarını değiştirdim ve neredeyse aracım 4-5 yaş attı :D...

Neredeyse hiç bir ses gelmiyor, sadece parke yollarda aracın 10 yıllık yorgunluk sesi geliyor...

Eğer sesten şikayetin varsa orijinali ile değiştir...... Muazzam fark var...

Parçalar 320TL işçilik 80 Tl toplam 400Tl.... İşçilikte birkaç şey dah vardı bu arada....

İlk yaptırırken karar veremedim orijinal mi taksam ne yapsam diye, ama araca ilk bindiğimde 400TL yi fazlasıyle hakettiğini anladım....

fan_tome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım ama malesef mecburen dışarıda yaptırıcam karar veremediğim dedim ya delphi mi rotlar vs için yoksa trw mi mecburen ikisinden birinde karar kılmam gerekiyor

fan_tome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar göbek lastiği ve balata gm tercih ettim geri kalan parçalar delphi olarak aldım konu kapanabilir