Astra G Klima sorunu?

forever33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G aracımın kliması soğuk hava üflemiyor. Bugün klimacıya gittim gazı tamam gazda sorun yok dedi. Ancak klima kompresörü çalışmıyor. Aracın kliması sorunsuz çalışırken dış yıkamadan geçtikten sonra birden çalışmaz olmuştu. Klimacı: kompresöre gelen kablolara yada yine kompresörün sigortasına su kaçmıştır dedi. Tamir edecekti ama ben güvenemedim açıkcası klimacıya. Elektrik problemi önemli diye düşünüyorum. Acaba yetkili serviste klimayı yaptırsam bu bana kaç paraya patlar? Birde bu yetkili servislerin tamir ettikleri aksamla alakalı bir garanti olayı var mı? Yani klimayı yaptırdıktan 3-5 gün sonra tekrar bozulursa ücret almadan yaparlar mı?

varangoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de aynı sorun çıktı klima müşiri bozuldu dediler 120 tl ye değiştiler. şimdi çok iyi

forever33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün daha önce götürdüğüm elektrikçiye götürdüm aracı klima kompresörü bobin yakmış dedi. Elinde bobin yokmuş bir kaç gün sonra götürüp yaptıracağım. Acaba bu bobin yakma olayı nasıl oluyor? Sadece bobin için 50 tl dedi. Bilen yaptıran arkadaşlar fiyat iyi mi, pahalı mı? acaba...