astra g jant lastik takımı yardım

ceryantronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım 2 ay önce aldım opelimi şimdi bişiyler yapmak istiyorum.
şuan aracımda 195*60*15 lastik ve orjinal jantları mevcut ben çelik veya alaşımlı jant düşünüyorum sizce 15 jant konig traffic alsam lastik ölçülerini ne yapmam gerekir tabi süspamsiyondan ve rahatlıktan kaybetmeden , birazda basmayı düşünüyorum lastikler fazla sırıtmasın istiyorum
2 el şu jantları buldum almak üzereyim arkadaşımın ama kararsızım asrta g kırmızı renk aracım yorumlarınızı bekliyorum

jantlar
http://www.sahibinden.com/ilan/yede...-jant-15-beyaz-konig-traffic-108535346/detay/

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Basmayı düşünüyorsan ve konfordan ödün vermek istemiyorsan kesinlikle eibach yayları tercih et. Emin ol konfor daha da artıyor, şuan kendim 5cm olanını kullanıyorum ve 3.5cm anca düşürüyor. Konforuda artıyor arabanın, kesinlikle eibach

ceryantronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Basmayı düşünüyorsan ve konfordan ödün vermek istemiyorsan kesinlikle eibach yayları tercih et. Emin ol konfor daha da artıyor, şuan kendim 5cm olanını kullanıyorum ve 3.5cm anca düşürüyor. Konforuda artıyor arabanın, kesinlikle eibach

gec yazıyorum kusura bakmayın tavsiye için teşekkürler bu bilgiyi değerlendiricem iyi günler