Astra G Drag için En İyi Kalkış Hangi Devir ?

a.kucukdogan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence zor derken ? Kaç tane video istersin farklı ieslerle denediğim ? :)

dizelde şans ne olur peki :)

Dizel göz kırpıyor ismail ;)

bu hafta içinde yapıyoruz şuan manisadayım. mersine gidicem orda yapacaz :D sonuçları yazarım. video çekersek yüklerim :D artık boy mu yeriz bilemem :D

Banada seslen olur mu ? :) Çevremizde dizelde çok ieste :)

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüyo derken gazı çok iyi ayarlamalısın ben genelde 2000d/d da yürürüm ama benm araba dizel benzinlide belki 3000d/d olabilir bizim araçların debriyajı yukarda kavrıyor vites geçişlerini çok seri yapmalısın ama hızlı olcam diyede heycan yapma rahat olmalısın bu arada motor normal çalışma ısısında olmalı soğuk motorla sakın kalkma benden bu kadar :D

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüyo derken gazı çok iyi ayarlamalısın ben genelde 2000d/d da yürürüm ama benm araba dizel benzinlide belki 3000d/d olabilir bizim araçların debriyajı yukarda kavrıyor vites geçişlerini çok seri yapmalısın ama hızlı olcam diyede heycan yapma rahat olmalısın bu arada motor normal çalışma ısısında olmalı soğuk motorla sakın kalkma benden bu kadar :D

Eyvallah hocam :D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
utanarak söylüyorum ama arkadaşımın 1.4 ies coupe civic ile ışıklarda kalktık motor soğuk benim arabada 4 kişi arkadaşım tek kalkışta 1 boy attım ama ama 2 ye aldığımda zorla da olsa beni geçti ayrıca o zaman benim aracta yazılım yoktu ve 75hp idi , 1,4 ies ise yapılı headers, hava filtresi, egzos herşey var :)

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
utanarak söylüyorum ama arkadaşımın 1.4 ies coupe civic ile ışıklarda kalktık motor soğuk benim arabada 4 kişi arkadaşım tek kalkışta 1 boy attım ama ama 2 ye aldığımda zorla da olsa beni geçti ayrıca o zaman benim aracta yazılım yoktu ve 75hp idi , 1,4 ies ise yapılı headers, hava filtresi, egzos herşey var :)

anladım :D şimdi tutan olmaz astranı

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha biriyle denemek nasip olmadı ama gidişat çok farketti bakalım ilk kurban kim olucak :)

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha biriyle denemek nasip olmadı ama gidişat çok farketti bakalım ilk kurban kim olucak :)

Hayırlısı :D kazasız belasız günlerde bin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi