► ASTRA G CRUİSE CONTROL Montaj (Resimli Anlatım)

Emr41

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Programlamasını, tesisatını vs herşeyini ben taktığım için maliyeti yok.
Sadece kol ve culutch swıch maliyeti. 90-YTL
Maliyeti aracınızda tesisat olup olmamasına göre değişir.
Tesisat hazır sa yine kol ve swıch ve programlama dışında bi maliyeti yok ki üzeri servisin insafına kalmış. Tesisat yoksa servis buna uymuyo diyip brakır tesisat çekmez çekecek olursada uçuk fiyatlar isteyebilir.

Bu konudaki amacım Astra G lere oluyormu olmuyormu polemiklerini sonlandırmak.
Z motor Astra G lere takılabilir, tesisat yoksada çekilebilir

Yakıt tasarrufu mutlaka saglar nekadar olacağı uzun yolda belli olucak.

Emr41

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Aracım 2003 Njoy sinyal kolunun orda soket yok Tesisat nasıl çekebiliriz?

Emr41

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Cengiz ( mokia ) abimizin yardımlarıyla bende bugun kendım taktım. Hiç tesisat yoktu. Kendim çektim hepsini. Opcomdanda aktif ettim. Malatyada olanlar varsa yapmak isteyen yardımcı olabilirim.
Tesisat nasıl cektiniz bilgi verirmisiniz?

İyiyimtabi

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Opel zafira a hız sabitleyici takmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 2004 comfort iç tesisatı yok x120 soketinden tesisat çekilecek forumdaki resimler açmıyor anlatımda detay alabilirmiyim ve resim

İyiyimtabi

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Cengiz ( mokia ) abimizin yardımlarıyla bende bugun kendım taktım. Hiç tesisat yoktu. Kendim çektim hepsini. Opcomdanda aktif ettim. Malatyada olanlar varsa yapmak isteyen yardımcı olabilirim.
Zafira a hız sabitleyici takmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim tesisat için

İyiyimtabi

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Merhaba nasıl yaptığını WhatsApp tan gönderirmisiniz

İyiyimtabi

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
:(

Biliyorum "yine mi yapamadın" diyenler olacak. İşim bir türlü akmadı. Gittim bir opcom aldım programlamayı kendim yapayım dedim ama yine başaramadım.

Fotograflarda anlatıldıgı ve yazıldıgı gibi her şeyi yaptım. Başarılı bir şeklde pramlandı yazısını bile gördüm. Ama seyir halinde devreye girdiğini göremedim.

Kol üzerindeki I,R, O tuşlarına bastıgımda opcomun arayüznde görebiliyorum. Fren müşürünün hareketini de görebiliyorum. Velakin Debriyaja basınca o clutch switch kutusundakidaki değer oynamıyor. Sorun burda mı , başka yerde mi? Siz değerli üstadlarımın fikirlerini almak istiyorum.
Bende yapmak istiyorum fakat hiç anlatım resmi bulamadı sende var mı