Astra far sorunum

ISO17

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.
Arabam 2017 model astra design paket. Kısa aydınlatmalarda bir sorun var görsek ekliyorum niye böyle olur bilgisi olan var mı? Gece seyir halinde 2 metrelik bir aydınlatma sağlıyor en fazla çok yetersiz uzunları açmak zorunda kalıyorum üstelik sol far odak noktası sol çapraz yolda direkt olarak karşı yola bakıyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220318-230953_Gallery.jpg
    Screenshot_20220318-230953_Gallery.jpg
    62.3 KB · Görüntüleme: 13

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
İsmail bey geçmiş olsun far ayarı yapılması gerekiyor. Oto elektrikçiye gitmeniz gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

ISO17

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
İsmail bey geçmiş olsun far ayarı yapılması gerekiyor. Oto elektrikçiye gitmeniz gerekiyor.
Teşekkür ederim ben bir oto elektrikciye gittim bir cihaz yardımıyla ışığın yansımasına bakıp mercek içindeki reflektör bozulmuş onu yaptırmanız lazım dedi hiçbirşeye bakılmadan. Sizce başka bir yere göstermeli miyim?

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aracınız düzmü duruyor?Yansımadan sanki eğimli gibi görünüyor...Eğim yoksa ampulleri kontrol edin derim...Sağı sola solu sağa takarakta deneyebilirsiniz...Bu arada bana aydınlatması normal göründü...Eğim yok,ampullerdede sorun yoksa @Hasip in dediği gibi far ayarı yaptırmanız gerekebilir...

• Beğen
Tepkiler: Hasip

ISO17

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
Aracınız düzmü duruyor?Yansımadan sanki eğimli gibi görünüyor...Eğim yoksa ampulleri kontrol edin derim...Sağı sola solu sağa takarakta deneyebilirsiniz...Bu arada bana aydınlatması normal göründü...Eğim yok,ampullerdede sorun yoksa @Hasip in dediği gibi far ayarı yaptırmanız gerekebilir...
Bu fotoğraf düz alanda dururken çektim. Avm otoparkı ve hiç eğim yok