ÇÖZÜLDÜ Astra ecn u2101 u2102 benzer hatalar VEYA maksimum yapılandırma hatası çözümü

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Yok hocam sadece aküsü zayıftı dolduruldu ve sabah iki kere rölanti düştü sonra biraz gaz verince stop etti. Sonra sorunsuz çalıştı. Subap ilgili olabilir mi 40 bin önce değişti
Lpg ile devir ceviriyorsaniz olabilir

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Uzun yolda basıyorum valla hocam 4 bin 4. 5 devir boğaz kelebeği ve buji temizlendi bakalım
Lpg de bunu yaparsan subap yine yanar üstad çelik taktırırsın bu sefer subap lastiği zarar görür örnek veriyorum lpg de o devirlere çıkma max 4000 devir üzerinde benzinde bin hangi lpg ci afr olsa dahi sorun çıkmaz derse inanma çıkıyor çıkar

• Beğen
Tepkiler: murat.akan

murat.akan

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
Lpg de bunu yaparsan subap yine yanar üstad çelik taktırırsın bu sefer subap lastiği zarar görür örnek veriyorum lpg de o devirlere çıkma max 4000 devir üzerinde benzinde bin hangi lpg ci afr olsa dahi sorun çıkmaz derse inanma çıkıyor çıkar
LPG de devir çevirmeyeceğim benzinde kullanabilir miyim 4 binde felan

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
LPG de devir çevirmeyeceğim benzinde kullanabilir miyim 4 binde felan
Benzinde üst devirler de sorun olmaz lpg ayar tutmuyor ve oktan yüksek motor iç ısısı artıyor o yüzden 4000 devirin üzerinde mutlak benzine alınıp devir çevrilmeli kendi aracımızda otomatik 4000 devir den sonra benzine atıyor

• Beğen
Tepkiler: murat.akan