ASTRA, corsa donanımları ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba eşim için 2. araç olarak benzinli manuel bi araç düşünüyoruz. İlk başlarda corsa ya baktım ama garip bi şekilde astra ile ciddi fiyat farkı yok . Aslında bir taraftan clio düşündüm ama yorumlar iyi olmadı vazgeçtim.
Şİmdi corsa, astra ve belki golf almayı düşünüyorum.
max 40 -41 civarı olsun istiyoruz. 1-2 paça kaput hariç yüzeyel boya olabilir.

ilk önce 2005 model sonrası tüm motorlar twinport mu ? çünkü sahibinden de 2012 model de bile 1.2 1.4 1.6 ve bunların twinportları var

astra olursa 2008-2010 arası 80-100 bin km arası

corsa da 2010 11 model daha düşük km ler olur gibi .

Donanımlar şu şekilde mi?

corsa da ; essentia < enjoy < enjoy 111 < cosmo

astra da ; essentia < enjoy < enjoy elegance bu şekilde mi??

Birde corsa da ki enjoy la astradaki enjoy farklımı ?

2005 -2006 model midline yada comfort 100 k golf hakkındaki düşünceleriniz neler? astra mı golf mü sizce

Son düzenleme:

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
hiç vw marka aracım olmadı. hiç o gruptan bir araçla ilgilenmedim. hiç kullanmadım. nadiren içinde bulundum. size vw golf için bir şey diyemem bilgim yok çünkü.

ama astra bambaşkadır. corsa bir bayan için çok pratiktir. opeller bakımları sizi üzmez. genel geçer ne zaman satışa çıkarsanız çok yormadan satılır. değerini korur.

tcoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
golf hiç kullanmadım ancak kullanan tanıdıklarımdan hiçbir şikayet duymadım bakım fiyatları tabi yüksek olabilir. piyasada bence değer kaybı vw nin opele göre daha azdır.eğer golf alacaksanız mantıklı olur gibi. ama markadan ziyade ben olsam donanımın olmasını öncelikli tercih ederdim.

mcey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
golf hiç kullanmadım ancak kullanan tanıdıklarımdan hiçbir şikayet duymadım bakım fiyatları tabi yüksek olabilir. piyasada bence değer kaybı vw nin opele göre daha azdır.eğer golf alacaksanız mantıklı olur gibi. ama markadan ziyade ben olsam donanımın olmasını öncelikli tercih ederdim.

Evt astraya göre golf bir miktar daha pahalı. Donanımdan kasıt güvenlikmi ? yoksa diğerlerimi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...