Astra Cam Rüzgarlığı

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Cam Rüzgarlığı

Arabada cam çıtası varken nasıl durur acaba ben izmitte astrada denk gelmiştim 2 3 kez ama bu şekilde değillerdi bu daha çok honda şekli onlar biraz daha farklıydı.Bende düşünüyordum ama araçta sigara içmiyoruz güneş sıkıntısı yok rüzgar sesini kesmiyor zaten eski araçtan biliyorum o yüzden hiç bulaşmıcam :)

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bu cam rüzgarlıklarının kromlusunu ve 6'lısını aldım çok daha güzel duruyor.

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ToBeCaReFuLL link' Alıntı:
Ben bu cam rüzgarlıklarının kromlusunu ve 6'lısını aldım çok daha güzel duruyor.

Resim varmıdır acaba ?

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Çok kullanışlı olduğu muhakkak ama görsellik olarak bana da Astra üzerinde hiç hitap etmiyor.. Güle güle kullanın...

Aynı sekilde düşünüyorum. Cok kullanışlı bir aksesuar ancak görünümü ısı bozuyor. Aslında araç tasarımında bunu göz önüne alarak üretseler ne olur sanki.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

hayırlı olsun güle gle kullanın ama benim şahsi görsüm aracç üzerinde emaneten duruyor gibi geliyor bana kendi acımdan böyle farklı düsünceler olabilir degil elbette var bu biraz daha iyi kromlusu tam bir fiyasko

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ToBeCaReFuLL link' Alıntı:
İnternetten aldıysanız eğer link verirmisiniz kendiniz mi uyguladınız birde

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birkaç bina yanımızda birinde astra H var ondaki cam rüzgarlığı tam olarak resimdekinin aynısı çok hoşuma gitti ama bizim araçlara uygun olanını bulamadım hiç 2 parça halinde ve kelebek camınıda kapsıyor internette 6 parça olanı var bizimkilere uygun ama çok sırıtıyor astra H nin kini çok inceledim her sabah işe gelirken gözüme takılıyor :) tıpkısının aynına yakın birşey bakınıyorum :)

http://www.otoaksesuarim.com/p/urun/detay/133#.UvOC6vl_scI

perionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar cam rüzgarlığını ben de düşündüm; ancak belirtmek istiyorum ki uzun yolda çok rüzgar sesi yapıyor. 3 gün sonra söküp bir kenera atmayınız. Arkadaşımda İ30 var gayet şık ve cam içine giren bir modeldi. 3 gün sonra söktü attı bi kenara....