astra bertone tavsiye

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar
yıllardır ilgimi çeken astra g coupe yi alma imkanım ancak bu yıl olabilecek ama 10 yaşı geçkin bir arabaya kimse sıcak bakmıyor.
sizin düşünceleriniz nelerdir?
1.6 ve 1.8 arasında hangisi tercih edilir?
ayrıca kasko meselesi var 10 yaşından büyük araçlara hangi sigorta şirketleri kasko yapar?

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0T harici hem görsel hem de performans olarak coupe spor karakterli bir arabaya bindiğinizi hisettirmez, neden 1.6 veya 1.8 olarak sınırladınız seçenekleri en azından 2.2 seçeneğini eklemenizi öneririm, yakıt tüketimi çok yakın birbirine motorların.

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0T harici hem görsel hem de performans olarak coupe spor karakterli bir arabaya bindiğinizi hisettirmez, neden 1.6 veya 1.8 olarak sınırladınız seçenekleri en azından 2.2 seçeneğini eklemenizi öneririm, yakıt tüketimi çok yakın birbirine motorların.

haklısınız o arabanın hakkı 2.0 turbo ama temiz 2.0 turbolar 30bin tl civarında satılıyor ve oynanmamışını bulmak zor.. turbo motorlarda biraz nazlı oluyor..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız o arabanın hakkı 2.0 turbo ama temiz 2.0 turbolar 30bin tl civarında satılıyor ve oynanmamışını bulmak zor.. turbo motorlarda biraz nazlı oluyor..

zaten oynanmışı makbul o motorun, 2-3 tane var opel garaj'da yapılmış ve hatası kusuru olmayan. az yakar diye tüple uzunca gezilmişten çok daha iyidir oynanmış 2.0T. Tubosuz 2.2 de iyidir, yakıt tüketimi çok çok düşük, neredeyse bir 1.8 kadar yakıt tüketimi var, arabayı aldıktan sonra hevesiniz kursağınızda kalacağına ben çingenlik yapayım daha iyidir, büyük hacimli alalım size arabayı :p

erdi006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Düşük maliyet istiyorsanız 1.6 gayet uygun. Performans diyorsanız tabiki 2.0 turbo. 1.6 kullanıcısıyım performans ve yakıt konusunda tatmin edici.

erdi006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır yaptırmadım ama 1400 civarında birşey çıkıyordu.

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır yaptırmadım ama 1400 civarında birşey çıkıyordu.
Teşekkürler

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:45 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 18:43 ----------

zaten oynanmışı makbul o motorun, 2-3 tane var opel garaj'da yapılmış ve hatası kusuru olmayan. az yakar diye tüple uzunca gezilmişten çok daha iyidir oynanmış 2.0T. Tubosuz 2.2 de iyidir, yakıt tüketimi çok çok düşük, neredeyse bir 1.8 kadar yakıt tüketimi var, arabayı aldıktan sonra hevesiniz kursağınızda kalacağına ben çingenlik yapayım daha iyidir, büyük hacimli alalım size arabayı :p

Tam turbodan vazgeçmiştim ama biraz daha düşüneyim bakalım