Arkadaşlar tuning işlemleri konusunda profesyonel birini arıyorum!

salmastras

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aşağıda resimlerini vermiş olduğum işlemleri kendi aracıma da uygulamak-uygulatmak istiyorum. Ve bu konuda bana yardımcı olabilecek Ankara'da işinin ehli profesyonel anlamda hem işinin hemde işçiliğinin arkasında durabilecek birileri var mı?
Yaptırmak istediğim işlemler sırasıyla;
1- Beyaz krom çerçeveli orjinal gösterge (resim 01-02-05)
2- Aracın iç aydınlatma ışığı olan sarımsı rengi beyaz ve kırmızı olarak değiştirmek istiyorum (resim 03-04)
3- Ayrıca resim 01 de göründüğü gibi orta konsolda değişiklik yaptırmak istiyorum. Aynı işlemi navigasyon, yol bilgisayarı, teyp ve dijital klima olarak sıralanmasını istiyorum. Ama bu işlem yapılırken teyp ve navigasyon cihazının birlikte işlev görmesini istiyorum, yani kontağımı açtığımda her ikisininde çalışmasını-çalışabilmesi, kapattığımda da her ikisinin de kapanmasını istiyorum. ve yine orta konsolumu, direksiyonu resim.01 deki gibi gri kaplama yaptırmak yada boyatmak istiyorum.
4- Aracıma cam kaldırma modülü taktırmak istiyorum yada sitede incelediğim kadarıyla arkadaşlar kendileri bir takım yöntemler geliştirerek baya güzel işler çıkartmışlar cam kaldırma modülünün yerine.

Ekli dosyalar

• 01.jpg
    01.jpg
    83 KB · Görüntüleme: 37
  • 02.jpg
    02.jpg
    51.5 KB · Görüntüleme: 32
  • 05.jpg
    05.jpg
    41.3 KB · Görüntüleme: 28
  • 03.jpg
    03.jpg