Arkadaşlar Şu Lastiklerin Ölçüsü Nedir ? ( Araç Sahibini İllaki Tanıyan Vardır )

ProoF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar araç sahibine ozel mesajda attım ama 1 ay once gırmıs en son belki tanıyan vardır lastiklerin olcusu nedir acaba 215 45 17 mi 215 50 17 mi tam kestiremedim ben yardımcı olursanız sevinirim

[img=800x400]http://i.hizliresim.com/wLVLMZ.jpg[/img]

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Arkadaşlar Şu Lastiklerin Ölçüsü Nedir ? ( Araç Sahibini İllaki Tanıyan Vardır )

Arac satildi,sahibide epeydir formda gorunmuyor

ProoF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Arkadaşlar Şu Lastiklerin Ölçüsü Nedir ? ( Araç Sahibini İllaki Tanıyan Vardır )

Kasım Çınar link' Alıntı:
Arac satildi,sahibide epeydir formda gorunmuyor

lastik olculeri kaça kaç gibi duruyor :D

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ProoF link' Alıntı:

Tam bisey diyemicem ama 50 yanaktan ince duruyor

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ProoF link' Alıntı:
Arkadaşlar araç sahibine ozel mesajda attım ama 1 ay once gırmıs en son belki tanıyan vardır lastiklerin olcusu nedir acaba 215 45 17 mi 215 50 17 mi tam kestiremedim ben yardımcı olursanız sevinirim

geçen gün bir arkadaş jant ararken foto bulamamıştım memlekette (nazilli) gördüğüm astra lastikleri ve jantları aynı bu şekildeydi

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

50 gibi duruyor karpuz jant yanağı ince gösteriyor...

ceyhunistanbul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ProoF link' Alıntı:

Jant ölçüsü 17" , taktıran arkadaş 18" i çıkarsa hemen alırım diyordu. POWCAN markası BK086 jantın modeli. Petlas bayilerinde bulabilirsin. AKO Jant dağıtıyor Petlas bayilerine. Ben de 1-2 aydır bu jantı arıyordum, stoklarda yoktu. Sanırım gümrükten gelmiş jantlar ki bir iki yer istersen getirtip taktırabilirz dediler. 1 hafta içinde taktırmayı düşünüyorum, paylaşırım fotoları. 900TL montaj ve nitrojen gazı  dahil fiyat aldım Küçükküy/İstanbul'da.