Arkadaşlar bu araç alınır mı? Yardımm!!

ubkubk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeniden Opele dönüş projesi kapsamında çalışmalarımı sürdürüyorum.:rakir: hiç aklımda olmayan bir dizel araç gözüme çarptı araç ve ben ikimizde Kahramanmaraştayız. Aracı gördüğüm galerici tanıdık fiyat üzerinden birşey konuşmadık fakat tüm bakımlarının serviste ve zamanında yapıldığını söyledi. Sizce bu araç alınır mı ? km yüksek midir? ve son olarak dizel corsa c lerin önemli bi kronik sorunu var mıdır? Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim...
link unutulmuş hemen ekliyorum...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...zel-silverline-ilk-sahibinden-124896751/detay

Son düzenleme:

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeniden Opele dönüş projesi kapsamında çalışmalarımı sürdürüyorum.:rakir: hiç aklımda olmayan bir dizel araç gözüme çarptı araç ve ben ikimizde Kahramanmaraştayız. Aracı gördüğüm galerici tanıdık fiyat üzerinden birşey konuşmadık fakat tüm bakımlarının serviste ve zamanında yapıldığını söyledi. Sizce bu araç alınır mı ? km yüksek midir? ve son olarak dizel corsa c lerin önemli bi kronik sorunu var mıdır? Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim...
link unutulmuş hemen ekliyorum...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...zel-silverline-ilk-sahibinden-124896751/detay

Temiz kullanılmış ise km bu motor açısından önemli değil, arkadaşım sıfır km almıştı, şu an 150.000'i geçti, zaman zaman ben de kullanıyorum, maşaallah halen ok gibi.
Fiyatına birşey diyemem, piyasasını hiç incelemedim.

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa C diyince aklıma kronik direksiyon kutusu arızası geliyor..
Kilometresi yüksek değil ama fiyatı epey yüksek..Bu fiyatı haketmeyen bir araç...

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç corsa c lerin cosmoları gibi..Direksiyondan kumanda,çelik jant ve hlojen mercekli farlar gibi özellikleri var..Km 06 yılına göre çok sayılmaz fakat güne göre yaklaşık 52 kmye tekabül ediyor..Fakat tabi ki hangi yollarda ne şekilde kullanıldı bakımları zamanında ve eksiksiz yapıldı mı önemli.. Fiyat bence pahalı çünkü galeriden satılıyor..Bana sorarsanız aracın edeceği fiyat 19-20 dir..Galeriden kesinlikle araç almamanızı öneririm..

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizel 2006 model bir araç için km normal sayılır. Araç 20.000 tl gibi eder dediği gibiyse ama aracı yakından gör servise göster tramer kaydına baktır. Galeriye güven olmaz bunu göz önünde tut. Kronik olarak direksiyon kutusu ve yağ pompasıydı galiba çıkardığı sorunlar.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Silverline Corsa Cnın en şık versiyonu bence, araç gayet güzel, yalnız bilgim dahilinde bu rakam yüksek, 21.000 gibi felan olmalı sanki.

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam araç bahsedildiği gibi ise bi yamuğu yok ve motorunda da sıkıntısı yok ise 20 ila 21 bin tl arasında eder. en full ü sadece sunroof yok araçta. silverline modeli

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
cok para ya corsa c gibi araçlar için sıfır corsalar kaç para sıfır al :)

ubkubk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun arkadaşlar şu anda ilk iş olarak gidip fiyat konusunda bi yoklama yapmak lazım eğer makul seviyelere indirebilirsek ustayı ziyaret ederiz. bu araç olur mu olmaz mı bilmiorum ama bu süreci bi opelle sonuçlandırmak istiyorum hayırlısı ile :) yani eğer sizlerinde önerileri olursa (astra g, vectra b, corsa c)değerlendirebilirim bütçe olarak en fazla 18-19 en fazla 20.000 tl ayırmayı düşünüyorum.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kadar para çıkartılırsa 3 lira daha borç alır vectra c binerim en azından konforun dibine vururdum :)