Araca yeni kasanın farını taktım fakat...

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aralarında nasıl bir fark var acep bu kadar fiyat farkı var
Göze çarpan en büyük fark olarak boyut derim ben, far kasaları küçük olan araç sahipleri kapakta delme işlemi yapmamak ve yükseklik ayar motorunu bozmamak için için slim olanı tercih ediyorlar.. Görüşte çok büyük fark olduğunu sanmıyorum...

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Göze çarpan en büyük fark olarak boyut derim ben, far kasaları küçük olan araç sahipleri kapakta delme işlemi yapmamak ve yükseklik ayar motorunu bozmamak için için slim olanı tercih ediyorlar.. Görüşte çok büyük fark olduğunu sanmıyorum...
Forza ve Stark markası hakkında bilginiz varmı ?

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Dediğiniz markaları pek duymadım ancak eğer biraz daha uygun bir marka düşünüyorsanız Photon öneririm.. Daha da alt kalitede bir ürün aracın elektrik aksamına zarar verebilme ve kısa sürede bozulabilme ihtimallerinden dolayı aracımda tercih etmezdim...

• Beğen
Tepkiler: SahinUcar8186

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Dediğiniz markaları pek duymadım ancak eğer biraz daha uygun bir marka düşünüyorsanız Photon öneririm.. Daha da alt kalitede bir ürün aracın elektrik aksamına zarar verebilme ve kısa sürede bozulabilme ihtimallerinden dolayı aracımda tercih etmezdim...
Photonun hangi modelini önerirsiniz peki ?

Readerps

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Daha önce stark full power serisi kullandım ışık gücü gayet kuvvetliydi Astra h malum kabul etmediği için photon milestone serisine geçtim fark ettim ki starkın beyazlık yoğunluğu biraz fazla o yüzden gözü de yorabiliyor photon tam olarak net gösteriyor yeri beğendim birde arkadaşın attığı Philips ledin aynı model eski serisini kullanmıştım araçta ışık gücü çok yüksek değildi ama yenisi hakkında bir fikrim yok

• Beğen

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Photonun hangi modelini önerirsiniz peki ?
Mono modeli ideal bence; üst serisi olan Milestone modeli biraz tuzlu, aynı paraya Philips tercih ederdim...

• Beğen

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et

bedo_sayns

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
abi mercek fara led taktığın zaman aydınlatması kötü oluyor ilgili videoyu bırakıyorum

• Beğen

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
abi mercek fara led taktığın zaman aydınlatması kötü oluyor ilgili videoyu bırakıyorum
Biraz araştırma yaptım ve evet led takmaktan vazgeçip D2S OSRAM NB takmaya karar verdim aralarında led ile 100 lira oynuyor bu yüzden NB takıcam. Night Breaker' a denk yine onun kadar kuvvetli daha uygun ve kesinlikle yine beyaz renk bir zenon varmı?

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Bu nasıl sizce? yoksa led xenonmu?
Far mercekli ve depo marka olduğu için merceğin kalitesi biraz düşük bu sebepten çok iyi bir ampul kullanırsanız beklediğiniz performansı ancak öyle elde edersiniz hocam.. Bu üründen ziyade bir sonraki mesajınızda dediğiniz gibi öncelikle nightbreaker serisini kullanabilirsiniz, eğer bu üründen de verim alamazsanız led ürünleri öyle deneyin derim...

Geçtiğimiz aylarda aynı olayları yaşayan biri olarak söylüyorum önceliğiniz renk değil aydınlatma olmalı :) Görünüşü beyaz diye aldığımız araç üzerinde güzel durup gece iş görmeyen o kadar çok ürün var ki...

• Beğen