araç içi koku tavsiyelerinizi bekliyorum

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: araç içi koku tavsiyelerinizi bekliyorum

mucahitduran link' Alıntı:
Hakan'ım cahilliğimi mazur gör, nasıl patlıyor bu koku?

estağfurullah kardeşim direkt link vereyim işlev ve kullanımı hakkında

http://www.sanalpazar.com/Atas-Airclim-Klima-Dezenfektani-Vanilya-Kokulu__isp29512774

not: fan son ayarda açık olacak yazılmamış

edit: daha ayrıntılısını ekliyorum senin için Mücahit'im :)

AIRCLIM150ml
Klima ve Araç içi Dezenfektan

Airclim araç klima kanallarını ve diğer tüm yüzeylerdeki ,bakterileri,mikroorganizmaları ve kötü koku kaynaklarını ortadan kaldırır,tüm yüzeyleri dezenfekte eder.Araç bir iki hafta hoş kokar...

Kullanımı: Havalandırmayı iç devir daim konumunda maximum çalıştırın,tüpün vanasına kitlenecek şekilde sıkıca basın ve el freninin yanına dik şekilde bırakın,camları ve kapıları kapayın aracı terk edin.Yaklasık 6-8 dakika sonra aracı iyice havalandırın...

Ev kullanımına uygun değildir...

UYARI: Püskürtülen malzemeyi doğrudan solumayın,cildinizden ve gözünüzden uzak tutun,koruyun. Çocuklardan uzak tutun.
Son derece yanıcıdır.Güneş ışığından ve 50 °C üzerindeki sıcaklıklardan uzak tutun. Basınçlı kutudur delmeyin veya kullandıktan sonra bile ateşe atmayın, ateşe ve akkor aşırı kızgın yüzeyler sıkmayın...
ÖNLEMLER: Sadece iyi havalandırılan yerde kullanın. Yeterli havalandırma olmayan yerlerde kullanmak yanıcı ve patlayıcı bir karışım oluşturur.Sigara içilmez.

F+Son derece yanıcı

atas alıntıdır.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: araç içi koku tavsiyelerinizi bekliyorum

Guzel bir acık parfum alin bir de sevdiginiz bir sekli olan asma koku.. Arada bir tazeleyin.. 212 vip tavsiye ederim  greatt