Araç Güvenlik Kamerası Hakkında Yardım

mahmutyildirim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 2015 Insignia Turbo sahibiyim bayadır arabaya kamera sistemi kurdurmak istiyorum. İzmirde birkaç firmayı aradım tam .Ben görüntünün istenildiği zaman telefondan da izlenilebilinilmesini istiyorum. Baya araştırdım en son şunu buldum https://www.megapolguvenlik.com/mobi...nlik-kamerasi/ - fakat bana çok profesyonel gibi geldi sizce amazondan felan alsam ucuz yollu kendim kurabilir miyim ? Daha önce almış kurmuş en önemlisi telefona entegre edebilmiş bir arkaş var mı ?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç kamerası rahatlıkla kurabilirsiniz.ön ve arkaya.ben 1 yıldır kullanıyorum ve kamerasız araçların da derhal taktırması gerektiğine inanıyorum.
Tavsiyem plakaların rahat okunabileceği gece çekiminin de iyi olduğu kameralardır.yurt dışından alabilirsiniz.ben önde viofoa119s arkada mini0903 kullanıyorum sony lens ve sensör kullanılmış bunlarda.küçük bir microsd kart okuyucu ile ya da usb kablo ile rahatlıkla telefona bağlayıp anında videolara bakabilirsin.ben hafıza kartını çıkarıp aracın multimedya ekranından anında seyredebiliyorum videoları.yani kolay kısım bu.
Üstteki arkadaşın bahsettiği grupta fazlasıyla gereken bilgileri bulacaksınız.yöneticisi mükemmel bir insandır.
Araç park halinde iken de kayıt yapıyorum bazen.işin çok ayrıntısı var.park da akü bitmesin diye akımı kesen bağlantı kabloları vs.var.
Mutlaka net kayıt yapan kameralar alın.plaka okunamadıktan sonra veya net görüntü olmadıktan sonra kanıt sayılamayabilir..

Sony Z5 cihazımdan gönderildi

caner_1616

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
aliexpress sitesinden xiaomi 70mai pro+GPS kamerasını temin ettim kalite olarak güzel ancak seçenekler yabancı olduğundan dolayı tam ayarlamadım ve uyarı için konuşuyor ancak ne dediğini bilmiyorum :D :D