Araç çizik

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Hasip bey aracımı kendim yıkıyorum ve her yıkadığımda yeni birşeyler görmemek için dua ediyorum inanın.

[emoji3][emoji3]

@Suhuf bey İnanın bende kendim yıkamamak icin çok kasıyorum ama yıkadığımda her yer nazarlık olarak gözüme çarpıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun, Allah beterinden korusun diyelim. Aracı aldığımdan bu güne kadar sırası ile ;
1- Evimin önünde kim tarafından yapıldığını bilmediğim sol arka kapı kolunda 10 cm uzunluğunda kazıma şeklinde oluşan derin bir çizik.(beyaz oje ile rütuş yaptım)
2-Sol tarafıma park eden bir aracın çıkmaya çalışırken muhtemelen erken manevrası sonucu tamponun sol arka kısmını yerinden çıkarması ve tamponda baş parmak tırnağı büyüklüğünde yan yana oluşan iki ezik.(beyaz oje ile rütuş yaptım)
3-Ön sağ emniyet kemerini yukarı sardırmayarak tokayı sağ boşluğa bırakarak kapıyı kapatan arkadaşımın iç kısımda oluşturduğu ezik ve çizik. .(beyaz oje ile rütuş yaptım)
4-Trafiğin olağan dur-kalkını takip etmeyerek arkadan çarpıp tamponda ezikler oluşmasına neden olan dikkatsiz bir sürücü. İlerleyen günlerde tamponun üst kısmında kasma sonucu oluşan şerit halinde kılcal boya çatlamaları..
5-Ve en acısı....Park halinde aracın içinde bekler iken dikiz aynasından gelişini izlediğim ve önüne bakması için dua ettiğim, frenleri Barni Moloztaş ın frenlerinden hallice bir bisiklet...Bir eliyle akıllı telefonunu tutmuş mesaj yazmaya çalışan, bir eliyle bisikletin gidonunu tutmuş tahmini 17 yaşlarında bir genç...sonuç olarak arka opel armasının solunda oluşan 15 cm lik derin bir çizik ve çizik boyunca oluşan göçük...(sticker ile kapatıldı)

Bu araç saçımda beyazların artmasına neden oldu.
Cok cok geçmiş olsun aracını sıfır km alan insanlar neresınde ne war adı gibi bilir şahsen aracımı aldıktan beri bi bebek gibi ben yıkıyorum we neresinde en ufak çizik göçük war biliyorum o yüzden bu gibi şeyler üzücü olsada insan zamanla alışıyor mal canın yongası ama can daha önemli Allah beterlerinden saklasın hayırlı günler

bugrahongul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu bölgeye 1500-2000-3000 zımpara yapılır ve üstüne polisaj işlemi gerçekleştirilip tertemiz olur ancak yapacak kişinin boya ölçüm cihazı ile sürekli ölçüm yaparak ilerlemesi en uygun olanı sonuçta 15-20 uμ - mikron incelme olacaktır

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Nobran ve Murat