App uygulaması...

ersinyaprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Devletin bastığı plaka hem silindi hem de yakışmıyor arabaya, sonuç olarak bulduğum ilk fırsatta app işine giriştim. İnşallah becerebilmişimdir.

3yqu2upa.jpg

[/IMG][img=800x478]http://img.tapatalk.com/d/13/07/22/a5eruvuq.jpg[/img]

yzubane9.jpg

devapegu.jpg

yqenataq.jpg

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: App uygulaması...

Bu app nin hangi modeli Fransız olan mı birde ne yapıştırdın fiyat nedir teşekkürler

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güzel olmus
su arka camdaki bayii isminin yazdıgı stickerı kaldırmanı tavsiye ederim kotu duruyor bence

ersinyaprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: App uygulaması...

App nin modeli istanbul kalın. Yapıştırma işinde forumdan okuduklarım üzerine 3m marka çift taraflı bant kullandım ayrıca bir miktar cam silikonu sürdüm köşelere. Ancak ön tampon düz olmadığından plakayı az bükmek gerekiyor, orda zorlandım ve tahminim biraz fazla büküp eğdim, plakanın şeklini az bozdum gibi. İmkan varsa anlayan birine yaptırmak gerekli bence. Maliyet konusuna gelirsek, 45 tl plaka masrafı, 20 tl de bant silikon filan, yaklaşık 65 tl civarında bir maliyeti var.

ersinyaprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

App den sonra ilk iş olarak da o yazıyı söktüm, teşekkür ederim.

he3uqaqy.jpg

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel olmuş....

Benim iPad ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ersinyaprak link' Alıntı:
App nin modeli istanbul kalın. Yapıştırma işinde forumdan okuduklarım üzerine 3m marka çift taraflı bant kullandım ayrıca bir miktar cam silikonu sürdüm köşelere. Ancak ön tampon düz olmadığından plakayı az bükmek gerekiyor, orda zorlandım ve tahminim biraz fazla büküp eğdim, plakanın şeklini az bozdum gibi. İmkan varsa anlayan birine yaptırmak gerekli bence. Maliyet konusuna gelirsek, 45 tl plaka masrafı, 20 tl de bant silikon filan, yaklaşık 65 tl civarında bir maliyeti var.

Güzel olmuş eline sağlık, bende seninle aynı yöntemle yaptım den plakayı D harfinin oradan kırmışsın sanırım resimden öyle anlaşılıyor. Ben hiç plakayı eğmeden bastırdım o kendi eğimi aldı zaten kırılmadan uyguladım. Plaka eğme girişiminde bulunmasaydınız keşke

ersinyaprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya bi de ölçtüm biçtim tam ortası olsun diye :) Neyse kısmet artık :)

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arabayı alırken makyajmi kasalarda on plakanın olduğu yer plastik kısıma geldigi icin Saglam olmaz dediler hem çift taraflı bant ve siyah akıllı vida kullandım dört köşeden. Elimde iki plaka daha var. 1-2 ay sonra senden yorumları alayım ona gore plakaları söker yeni plakaları silikon + çift taraflı bant yaparım bende