App plaka için yardıma ihtiyacım var....

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracıma İstanbul App plaka yaptırmak istiyorum.. Sahibinden de baya baktım kimi yer mühürlü yapıyor, kimi yer mühürsüz kafam iyicene karıştı. Mühürlü yapan yerlerin çoğu patates mühürmüş yani sahte. Kime güvenicez kime yaptırcaz yardımcı olabilecek olan varmı???

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: App plaka için yardıma ihtiyacım var....

Valla internetten değilde bazı muameleciler gerçek mühürlü yapıyor fiyatı sahibinden de olanlardan daha yüksek. Bence orijinal mühürlü plakaları araçta bulundurduktan sonra patates mühürlü bile olan sıkıntı yaratmaz polisle. Ancak zıtlaşmamak lazım memurla bunun için. Gerektiğinde gerçek plakaları tampona monte edebilecek araç gereç olmalı araçta. En kötü durumda memur çok sıkıntı çıkarırsa al abi çıkardım normal plakayı taktım diyip geçip gitmek lazım. Ama bir sürü araç APP ile geziyor polis de sesini çıkarmıyor genelde.

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

muhurlude olsa yazacagı varsa cezayı yazıyorlar merak etmeyın ben her aracımda app kullanırım suankı aracımda fransızla ıstanbul bıtısık karısımı yaptırdım. bence muhurlu dıye fazla para vermenın anlamı yok yazı karakter standartlarına uymadıgı ıcın zaten yıne gecersız sayıp ceza yazıyorlar m.etmeyın. benım orjınaller bagajda bı kac kere orjınallerını gosterdım bı sıkıntı olmamıstı sadece sokturdu ve ben gerı taktım :)

not :  tc hologramı deforme olmayan plakalardan sacı ıyı olan app yaptırmanı tavsıye ederım...

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracınızda cam filmi ve eksoz gibi uygulamalar varsa hiç tavsiye etmem plakadan çevirdiklerinde sonrasını siz düşünün

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

app plaka orjinal mühürlü dahi olsa ceza yazılabiliyor
illaki yaptıracağım diyorsanız mühürlü olup olmaması önemli değil
orjinal plakların bagajda olup her an monte edilebilir vaziyette olması lazım :)

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gerçek muhurlu app plakaya ulasmak zor ve malıyetı yuksek hemde onunda yuzdeyuz garantısı yok . polıs kafaya takarsa muhur bılmem plaka yasal degıl dıyebılır . bagajda orjınal plaka tasıyan arkdasım polısle sıkıntı yasadı . yalvar yakar plakadan baglamadı aracı polıs ama emnıyet kemerı takmadıgı ıcın ceza kestı buda sana kıyagım bak dedı (kemer cezası en dusuk tutarlıymıs :) ) en ıyısı orjınal plakanın sıyah cerceve gıbı duran yan kenarlarını tınel ıle sılıp dırek yapıstırmak app kadar olmasada gayet hoş duruyor .

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mete34 link' Alıntı:
gerçek muhurlu app plakaya ulasmak zor ve malıyetı yuksek hemde onunda yuzdeyuz garantısı yok . polıs kafaya takarsa muhur bılmem plaka yasal degıl dıyebılır . bagajda orjınal plaka tasıyan arkdasım polısle sıkıntı yasadı . yalvar yakar plakadan baglamadı aracı polıs ama emnıyet kemerı takmadıgı ıcın ceza kestı buda sana kıyagım bak dedı (kemer cezası en dusuk tutarlıymıs :) ) en ıyısı orjınal plakanın sıyah cerceve gıbı duran yan kenarlarını tınel ıle sılıp dırek yapıstırmak app kadar olmasada gayet hoş duruyor .
+1
Ben öyle kullanıyorum tabelacıda plakanın kenarlarını sildirdim yazıların kenarını da kalınlaştırdım orjinal plakanın

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BU kenarlarını silme işini tinerle mi yaptınız doğtru mu?bir resim atabilir misin nasıl duruyor görelim zahmet olmazsa size

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

birde plakayı  kalınlaştırmayı nasıl yaptı sölermisiniz

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tff2525 link' Alıntı:
BU kenarlarını silme işini tinerle mi yaptınız doğtru mu?bir resim atabilir misin nasıl duruyor görelim zahmet olmazsa size

Bende kenar silme işlemini sentetik tinerle yapmıştım.  :)
Biraz uğraştırıyor ama bittikten sonra ''uğraştığıma deydi'' diyorsunuz.  :)

Kendi aracımdan örnek fotoğraf

nfx0z.jpg