Ankara Buluşması Fotoğraf Konusu

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ankara Buluşması Fotoğraf Konusu

Misafır çok kıymetli yalnız Ercan abi :)

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Misafır çok kıymetli yalnız Ercan abi :)

Teşekkür ediyorum Orhan hocam benim içinde öyle, mayıs ayındaki sincan programında da kapalı spor salonunda sizin oradaydık, hatta park halindeyken astramın tamponuna bir vatandaş çarpıp kaçmıştı, aracın diğer tarafında da polis aracı park halinde idi, çarpan aracı gördünüzmü dedim....aracamı çarpmışlar diye cevap vermişlerdi... walll

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
Teşekkür ediyorum Orhan hocam benim içinde öyle, mayıs ayındaki sincan programında da kapalı spor salonunda sizin oradaydık, hatta park halindeyken astramın tamponuna bir vatandaş çarpıp kaçmıştı, aracın diğer tarafında da polis aracı park halinde idi, çarpan aracı gördünüzmü dedim....aracamı çarpmışlar diye cevap vermişlerdi... walll
Benim aracada çarpmışlar öyle benide birisi uyarmıştı ama birşey olmamıştı sincanda oluyor böyle yolu bizim oraya düşecek olanlar dikkat etmeli :) inş problem olmamıştır aracına abi

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok önemli bir şey yoktu plastik olduğu için sorun olmadı....yalnız sincana gelipde aracı park etmem gerekirse fotoğrafını çekiyorum sağımdaki ve solumdaki araçların...

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
yok önemli bir şey yoktu plastik olduğu için sorun olmadı....yalnız sincana gelipde aracı park etmem gerekirse fotoğrafını çekiyorum sağımdaki ve solumdaki araçların...
En güzelini yapıyorsun abi burası yaşanacak ilçe değil zaten sincan etimesgut uzak durmak lazım ama ev orda biz yandık siz yanmayın :D

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
En güzelini yapıyorsun abi burası yaşanacak ilçe değil zaten sincan etimesgut uzak durmak lazım ama ev orda biz yandık siz yanmayın :D

o zaman bende yanmaya geliyom, etimesguttan ev almak üzereyim...beraber yanarız artık  kahka536

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
o zaman bende yanmaya geliyom, etimesguttan ev almak üzereyim...beraber yanarız artık   kahka536
Cidden mi ercan abi hayırlı olsun yeni eviniz taşınacakmısın neresinden etimesgutun :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Buluşmaya katılan tüm arkadaşlara teşekkürler. Sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum.

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ethem Bozkurt link' Alıntı:
Buluşmaya katılan tüm arkadaşlara teşekkürler. Sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum.
Ethem kardeşim bizde seni tanıdığımıza memnun olduk, inşallah bundan sonra hep aramızda görmek isteriz.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

katılım sağlayan tüm astralarda maşallah pırıl pırıl ve bakımlıydı. hepsinede maşallah diyorum :)

bir kaç fotoda benden gelsin :)

buluşma noktasına ilk ben geldim ve beklemeye başladım :)

32Vr22.jpg

PvV8E9.jpg

M9ZN6g.jpg

72L9bY.jpg