Android multimedya YouTube sorunu

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Android 4.2.2 sistemim sorunsuz çalışmakta ancak sadece YouTube uygulamasında video izleme sorunu var herhangi bir video açtığımda ses var görüntü yok yani görüntü yerine ışıklar var
b07e712e831c5f8bb6bd552e04c2650b.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başka bir tarayıcıdan YouTube açtığımda sorun yok. Sadece kendi YouTube app uygulamasında sorun var. Sildim yeniden yükledim düzelmedi. İnternette böyle bir sorun aradım yok. Aşağıda videosu
https://vimeo.com/185233297

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Android multimedya YouTube sorunu

Sorunu bilmiyorum ama size önerim spotify kullanmanız. Müzik listeleri çok güzel ve daha az internet harcar. Ama klip istiyorsanız bişey diyemem. Onu bilerek mi öyle ayarladılar acaba yolda dikkat çeker diye düşünerekten

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu sorun yeni oldu 2 senedir kullaniyorum boyle birsey olmadi, tarayicidan actigimda boyle bir sorun yok. Deezer kullaniyorum free olarak ama zirt pirt reklam giriyor. Spotify free varmi? Youtube da listelerim var çok rahat oluyordu kullanmak ben degilde yolcular izliyordu

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha önce denk gelmedim böyle bişeye. Spotify free yok belki modlu versiyon bulabilirsiniz. Ben sürekli kullandığımdan premium üyelik aldım. Aylık 10 tl değer bence. İstediğim albümleri şarkıları kaydediyorum 1 ay boyunca internetsiz dinleyebiliyorum. Sonra noluyor bilmem daha yeni üyelik aldım. Ses kalitesi de iyi memnunum

enigma33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Spotify free olarak reklamlı var, ama ben de aylık 10 TL'ye üyelik aldım, onu kullanıyorum, isterseniz indirebilir ve offline olarak da dinleyebilirsiniz. Hatta internette bulursanız, spotify'ın indirdiği müzik dosyalarını birleştirip mp3'e çevirme olanağınız da var ancak bu durum telif haklarına aykııdır, hatırlatayım dedim :)
Youtube probleminize gelince, çözünürlük default olarak en düşük seviyede mi geliyor ekrana acaba?

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

youtube internet hızıma göre değişiyor iyi çekiyorsa 360p-720p bile gösteriyor diyor. chrome tarayıcıdan da başka tarayıcısından da açıyorum sorun yok. sadece kendi uygulamasında sorun var. ses geliyor görüntü yerine sanki disco ışıkları gibi

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

android kullanan arkadaşlar sizde bakabilirmisiniz sorun varmı?

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben kullanmıyorum youtubeyi ama araca inince bakacağım. Yabancı bi forumda android 4.4 gördüm cesaret edemedim yüklemeye siz hiç araştırdınızmı.

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Marka güncelleme vermediyse denemeyin derim hataları olabilir. Pek bir avantaj sağlamaz üstelik bu iki sürüm arasındaki değişiklik.

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Baktım bugün youtube cihazda yüklü değilmiş yükledim aynı sizdeki gibi görüntü yok buğulu gibi ışıklar var sorun ne bilemedim muhtemelen sürümle işgili bi sıkıntı var.