Anahtar

fatisali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Geçen gün bir arkadaşım bana Opel Astra anahtarı getirdi, yolda giderken bulmuş, etrafa çok bakınmış ama sahibi çıkmamış oda bana getirdi. acaba aracın yedek anahtarını bu Anahtara monte ettirebilirmiyim ve kapılar için kodlattırabilirmiyim.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Anahtar

fatisali link' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,

Geçen gün bir arkadaşım bana Opel Astra anahtarı getirdi, yolda giderken bulmuş, etrafa çok bakınmış ama sahibi çıkmamış oda bana getirdi. acaba aracın yedek anahtarını bu Anahtara monte ettirebilirmiyim ve kapılar için kodlattırabilirmiyim.
civardaki servislere haber verip telefonunuzu bıraksaydınız. belki yakınlarda birisinindir elbet servise gidecek anahtar için.

fatisali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dedim ya Arkadaş bulmuş , bana getirdi, yalnız saınırım baya bir zaman olmuş bulalı.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
civardaki servislere haber verip telefonunuzu bıraksaydınız. belki yakınlarda birisinindir elbet servise gidecek anahtar için.
045thumbsup 045thumbsup

fatisali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Toprağım ,

yakında hoperlör ve frekans kesici için servise gideceğim belki o zaman inşallah.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
Kesinlikle... Bir de bulunmuş bir anahtarı kullanmayı tercih etmezdim herhalde. Kişisel görüşüm tabii...