Ampul arıza ışığı

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aracıma niken marka led xenon taktırmak için bir yere gittim sisler dahil araca malzemeleri bağladıktan sonra araçta kısalar uzunlar ve sisler için uyarı ışığı yandi bir aparat taktılar söndürmek için ama sönduremediler sizin icin bi sorun olurmu dediler bendr kabul etmedim geri söktürdüm bunun bir çözümü yokmudur bilen varsa yardımını bekliyorum teşekkürler

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Aracıma niken marka led xenon taktırmak için bir yere gittim sisler dahil araca malzemeleri bağladıktan sonra araçta kısalar uzunlar ve sisler için uyarı ışığı yandi bir aparat taktılar söndürmek için ama sönduremediler sizin icin bi sorun olurmu dediler bendr kabul etmedim geri söktürdüm bunun bir çözümü yokmudur bilen varsa yardımını bekliyorum teşekkürler
Vectra aracın direk body beyni yanıyor aklında olsun sonra beyin hangi hattı yakarsa normal ampulde taksan artık yanmıyor tek cagre normal ampullerin beyaz modellerinden almak

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Vectra aracın direk body beyni yanıyor aklında olsun sonra beyin hangi hattı yakarsa normal ampulde taksan artık yanmıyor tek cagre normal ampullerin beyaz modellerinden almak
Yani araca zarar mı verir demek istiyorsunuz bunun bi yolu yokmu bir şekilde

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

a.culcu

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
Tech2 cihazı ile far seçeneğini xenon olarak değiştirirseniz,led xenon arıza yakmıyor.

• Beğen
Tepkiler: madtiqer13

ONUR0525

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
a.culcu doğru diyor tech2 ile zenon ayarına geçmen gerekiyor. sisler için canbus modulu uyumlu aparat taksalar yeterli.

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkürler Opelim ailesi

• Beğen
Tepkiler: NefesTR