Ambarella A7 mini 0803 +8gb dahili hafıza +gps +LDWS (şerit takip)araç kamerası

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonunda ben de araç kamerası aldım. ebay'dan aldım, satıcı singapur'dan olduğu için oradan kargolandı. Benim aldığım sayfada şu an satış yok. o yüzden başka örnek link veriyorum. ben 92$ 'a aldım. yanında örnek linkte olduğu gibi çakmak adaptörü haricinde direk bağlantı için kablosu vardı. servise gidip o kabloyu çektirdim. çakmak girişini kullanmama gerek kalmadı. zaten çakmakta harici navigasyonun şarjı bağlı. (bu şarj aleti aynı zamanda trafik bilgilerini alıp navigasyona veriyor. navigasyon trafik sıkışıklıklarını gösteriyor/uygun alternatif rota öneriyor)
kameraya gelince, 8gb dahili hafızası var, gps alıcısı var. bir de LDWS yani şerit takip özelliği var. şeritten çıkınca sesle ikaz ediyor. (ama düşük bir ses)
aynanın arkasındaki plastik kapağın yani afl kamerasının altına yapıştırdım, en uygun orası oldu. resimleri bir ara yüklerim.
cihaz için örnek link;
http://www.ebay.com/itm/Ambarella-A7-1296P-mini-0803-Dash-Car-DVR-Camera-GPS-free-12v-5v-Power-adapter-/311006543586?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item48696f3ee2

bir de LDWS için başka birini yüklediği video; ama benim cihazda ses bu kadar çok çıkmıyor.
https://www.youtube.com/watch?v=fUNJTmpoHt0

bysmail

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ambarella A7 mini 0803 +8gb dahili hafıza +gps +LDWS (şerit takip)araç kamerası

hayırlı olsun.acaba kameranın elktriğini nerden çektiler.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ambarella A7 mini 0803 +8gb dahili hafıza +gps +LDWS (şerit takip)araç kamerası

bysmail link' Alıntı:
hayırlı olsun.acaba kameranın elktriğini nerden çektiler.
soldaki çekmecenin arkasında kontak elektriğine bağladılar.

bysmail

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

Foto atarken orayi da cekerseniz sevinirim.

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun. Ben de uzun süredir bu cihaz üzerinde duruyorum. Fp olarak en eyi cihazlar arasında. Gece çekimleri ve gündüz çekimleri oldukça kaliteli. Aliexpress den sipariş verdim beklemeyeyim.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bysmail link' Alıntı:
Foto atarken orayi da cekerseniz sevinirim.
orayı çekemem çünkü kablo bağlandı kapandı. ama tarif olarak sol taraftaki eşya gözünü çıkardı, onunda sol tarafındaki uzunca olan kapağı çıkardı. oralarda bir yere bağladı. yine aynı yerde üst taraftan şaseyi bağladı. kontak açılınca elektrik geliyor, kapanınca kesiliyor.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gogoank link' Alıntı:
Hayırlı olsun. Ben de uzun süredir bu cihaz üzerinde duruyorum. Fp olarak en eyi cihazlar arasında. Gece çekimleri ve gündüz çekimleri oldukça kaliteli. Aliexpress den sipariş verdim beklemeyeyim.
benimki istanbulda epey gecikti. elektronik cihaz olduğu için gümrük kontrolüne takıldı, ama sorun olmadı ankaraya gelince de gidip kendim aldım eve gelmesini beklemedim. şerit takip sistemi de bonus oldu açıkçası :)

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok iyi yapmışsınız, iyi günlerde güle güle kullanın....

bysmail

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
orayı çekemem çünkü kablo bağlandı kapandı. ama tarif olarak sol taraftaki eşya gözünü çıkardı, onunda sol tarafındaki uzunca olan kapağı çıkardı. oralarda bir yere bağladı. yine aynı yerde üst taraftan şaseyi bağladı. kontak açılınca elektrik geliyor, kapanınca kesiliyor.
teşekkr ederim