almanya opelden lpg ye gelen cevap

Fables

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: almanya opelden lpg ye gelen cevap

Valla ister önersinler ister önermesinler ben aracıma taktıracam!benzinin litresi olmus 4.7 tl ve her geçen hafta yükseliyor!!!şuanda 300 km'de 2000-3000 km benzinle kullanayım motor bi kendine gelsin 1 dakika bile durmam

huseyinco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar adamlar açık açık yazmış bizdeki fabrikadan lpgli araclarda subap yatakları daha güçlü diye..burada önemli olan subap yataklarını değiştirmek zorunda kaldığımızda ne kadar masrafla başbasa kalmamız ve de degisim oldugunda eski performansı yakalayabilecegimizmi yada motorun sorunsuz çalısmasını sağlayabilecekmi yapan usta..sonuçta bizim araçlara LPG takılmaz aman motor elinde kalır diye bir şey yok..ayrıca kaskoyu da göz ardı etmeyelim motora bir şey oldugunda ödeme yaptıklarını söyledi kasko yaptırdığım yer..( tabi subap yatakları yanarsa , kaskonun  lpgden dolayı olduğunu kabul edip etmeyeceklerini sormadım)

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

BÜLENT link' Alıntı:
Sanki bu araclar bursada yapiliyor siz degilmisiniz kardesim bu araclari yapanlar
Kisaca gidin sanayiye yaptirin demisler

- opel artık araçlarına sahip çıkmıyor galiba, bu kaçıncı okuduğum benzer cevap. git türkiye de başının çaresine bak diyişleri.
- ulan zaten türkiyede sorunumu çözebilsem, uğraşıpta almanca yazı hazırlayıp sana sormam sorumu... :(

molev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla arkadaslar bende astra 1.6 edition at sahibi olarak ilk 5 bin km de dayanamayıp tüp taktırdım tüpün markasıda brc
su ana kadar hiçbir problem yasamadım aksine benzinli ile tüpün arasındaki farkıda anlamadım arac benzindedfe 185 -190 vuruyo gazdada aynı deviri 3k da tuttumuda bircok dizel aracı solluyo :/ memnunum hani

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

molev link' Alıntı:
Valla arkadaslar bende astra 1.6 edition at sahibi olarak ilk 5 bin km de dayanamayıp tüp taktırdım tüpün markasıda brc
su ana kadar hiçbir problem yasamadım aksine benzinli ile tüpün arasındaki farkıda anlamadım arac benzindedfe 185 -190 vuruyo gazdada aynı deviri 3k da tuttumuda bircok dizel aracı solluyo :/ memnunum hani

ne kadara tktırdınız ve kaç km yaptınız taktırdıgınızdan bu yana

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu LPG olayı yüzünden aylarca kafa yordum ve sonunda benzinli araçtan vazgeçip CDTI aldım... Almış olan arkadaşlar için bu şartlarda riskli de olsa LPG'den başka çare yok ama henüz Astra J sahibi olmayan arkadaşlara imkanları doğrultusunda kesinlikle dizel tavsiye ederim, hiç kafa ağrıtmaya gerek yok...

Refik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar lpg konusunda bir sorum olucaktı. Gördüğüm kadarıyla almanyada benzin lpg çıkıslı astra'lar var (Autogas 1.4 LPG ecoFLEX, 103 kW (140 PS), Manuelles 6-Gang-Schaltgetriebe. Merak ettiğim almanyada kullanılan lpg sistemi ile türkiyede kullanılan lpg sistemi arasında bir fark var mı?  Forumu takip ettiğim ve anladıgım kadarıyla lpg ile ilgili sorunlar çıkabiliyor araclarınız da. Bu konuyu merak ettim.

Fables

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Refik link' Alıntı:
Merhabalar lpg konusunda bir sorum olucaktı. Gördüğüm kadarıyla almanyada benzin lpg çıkıslı astra'lar var (Autogas 1.4 LPG ecoFLEX, 103 kW (140 PS), Manuelles 6-Gang-Schaltgetriebe. Merak ettiğim almanyada kullanılan lpg sistemi ile türkiyede kullanılan lpg sistemi arasında bir fark var mı?  Forumu takip ettiğim ve anladıgım kadarıyla lpg ile ilgili sorunlar çıkabiliyor araclarınız da. Bu konuyu merak ettim.
üretim farkı varmıs o araçlarda subaplar ve yatakları güçlendirilmiş olarak üretiliyomuş yani lpg'ye uygun şekilde

molev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yağmur06 link' Alıntı:
ne kadara tktırdınız ve kaç km yaptınız taktırdıgınızdan bu yana
5000 de iken taktırdım su an 30000 bin'e geldi 1.500 tl ye taktırdım... 25 bin km sorunsuz sıkıntısız..