Akü seçimi

luna167

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba
2011 1.3 dizele kaç amper akü gider?teşekkürler....

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Merhaba şu an üzerinde kaç amperlik bir akü var acaba ? 60 amperse ve sonradan multimedya benzeri bir sistem takılmışsa sığacaksa 72 amper takabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhaba şu an üzerinde kaç amperlik bir akü var acaba ? 60 amperse ve sonradan multimedya benzeri bir sistem takılmışsa sığacaksa 72 amper takabilirsiniz.
H kasaya sığmıyor ya 60 üzeri alt yuva çok küçük sadece çelik akü var 62 yada 63 amperdi o sığıyor

luna167

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında orjinalini öğrenmek istiyorum.Şu an ki 60 veya 72 liktir.Büyük oluncada dinamo kaldırmaz diyorlar.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Aslında orjinalini öğrenmek istiyorum.Şu an ki 60 veya 72 liktir.Büyük oluncada dinamo kaldırmaz diyorlar.
Kaldırır Opel genelde kendi motorlarına 200 amper civarı takar ki çoğu genelde 2 katı güç takmak zorunda verim almak için ki 200 amper de olsa 1000 devirde 200 amper basmaz

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam selam. Fabrika çıkışı 60 amperdir. Orjinal üreticisi bir ara delphiydi. Ben daha önce 72 amper kullandım. Gecen sene de 74 amper varta aldım. Hiç bir sorun sıkıntı yaşamadım. Bugüne kadar dinamonun şarj etmeme yorulma, kaldırmama gibi bir durumu ne ben yaşadım ,nede çevremden duydum. Yüksek amperde, Hem soğukta sıcakta, marş basma güçünüz artıyor, hemde akü size daha fazla süre elektrik sağlıyor. Benim araç easytronik olduğu için zamanında bayağı araştırmıştım. 60 amperde alıp gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Genelde değişimlerde 72 amper kullanılıyor.

• Beğen
Tepkiler: luna167 ve Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Hocam selam. Fabrika çıkışı 60 amperdir. Orjinal üreticisi bir ara delphiydi. Ben daha önce 72 amper kullandım. Gecen sene de 74 amper varta aldım. Hiç bir sorun sıkıntı yaşamadım. Bugüne kadar dinamonun şarj etmeme yorulma, kaldırmama gibi bir durumu ne ben yaşadım ,nede çevremden duydum. Yüksek amperde, Hem soğukta sıcakta, marş basma güçünüz artıyor, hemde akü size daha fazla süre elektrik sağlıyor. Benim araç easytronik olduğu için zamanında bayağı araştırmıştım. 60 amperde alıp gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Genelde değişimlerde 72 amper kullanılıyor.
Her motora sığmıyor ama en büyük akü h kasalarda yanlış hatırlamıyorsam 1.9 larda var onların akü yuvası baya geniş yapılabildiği kadar takılabilir aslında öyle uçmamak şartı ile yeterli yuvaya otursun ve kaputa değmesin

luna167

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler....60 amperde karar kıldım.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
akü boyutunu deneyin öncelikle ve oluyorsa 72 lik bir akü takın daha rahat çevirir marş esnasında.