Aksesuar: anten ve çekmece hkk.

NUSRET

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
2019 Astra sedan arabamın radyo antenini köpekbalığı anten ile değiştirmek istiyorum.Ancak radyo frekanslarını iyi almadığı ve cızırtı sorunu olduğu duyumlarını aldım.Kullanan arkadaşlardan bu konudaki görüşlerini rica ederim.Görüşleri olumlu olan varsa marka model bildirlerse iyi olur.
Ayrıca, Ön yolcu koltuğu altına çekmece düşünüyorum. Chevrolet Lacettiler de vardı ve çok kullanışlıydı.Ancak nasıl yaptıracağım konusunda bir bilgim yok.Yaptıran varsa bu konuda da bilgilerini rica ederim.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
2019 Astra sedan arabamın radyo antenini köpekbalığı anten ile değiştirmek istiyorum.Ancak radyo frekanslarını iyi almadığı ve cızırtı sorunu olduğu duyumlarını aldım.Kullanan arkadaşlardan bu konudaki görüşlerini rica ederim.Görüşleri olumlu olan varsa marka model bildirlerse iyi olur.
Ayrıca, Ön yolcu koltuğu altına çekmece düşünüyorum. Chevrolet Lacettiler de vardı ve çok kullanışlıydı.Ancak nasıl yaptıracağım konusunda bir bilgim yok.Yaptıran varsa bu konuda da bilgilerini rica ederim.
Anten boyu kısaldığı için çekimde aynı oranda düşer.

Parçaları servise sorun ama ben corsa için sorduğumda üretimden kalkmıştı corsa d ve astra j parçaları artık üretilmediği belirttiler.

• Beğen
Tepkiler: NUSRET

shopol21

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben petrolde yıkarken kırdığım için balık anten aldım hiç de öyle değil gayet memnun

• Beğen
Tepkiler: NUSRET