AFL Olmayan Farlara Modifiye

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: AFL Olmayan Farlara Modifiye

Hep Ruslar yapar diyoruz ya esasında kendimizi küçümsüyoruz. Millet olarak neler yapabileceğimizin farkında değiliz. UYAN TÜRK EVLADI!

İşin özeti bizde de ne cevherler var :)

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sinyal çok güzel olmuş
14alkiss

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Rabbimin izni ile bu çalışmayı yapabilen kişi benim.Mesleğim elektronik teknisyenliği.TAnışma konumda ve aşagıdaki linketki konuda kısmen kendimi tanıtmaya çalıştım.

Bu fara çalışma ilk etapta sadece mercek değişimi için başlandı.Sonarsında Far sahibi arkadaşımız geceucusu üyesi olunca ve yanlış anlaşılmasın benim daha önceki çalışmalarımıda inceleyince şuda olsun şuda benim tarzımı yansıtsın gibi istekler olunca bende hepsi olur dedim ve Rabbimin izni ile sonuca ulaştık.Bu son hali için 1.5 haft Far sahibi arkadaş ile kendi yerinde gece gündüz çalıştık.Bütün parçaları her şeyi ile hazırdı ama yapmışken daha iyi olsun dendi.Araç dijital olunca arıza ışıklarınıda dirençler vasıtası ile çözdük ama basitçe yaparak değil tabiki.

Bu tip farlarda ve sonradan yapılan mercekli farlarda muayene için sadece xenon ampul sökülüp merceğin yapısına uygun halojen ampul tıraşlanıp takılınca hali ile geçici olagı için muayeneden sorun olmadan geçiyorsunuz.Defaatle bu şeklide muayeneden geçildi.

Bu çalışmanın kısmen detaylı anlatımı ve diğer çalışmalarımı linkteki konudan inceleyebilirisiniz.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=10989.0

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bu far led mi. Yoksa videodan mi beyaz gozüküyor. Çünkü mercek yok

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ouzhn06 link' Alıntı:
Bu far led mi. Yoksa videodan mi beyaz gozüküyor. ևünkü mercek yok

Far led değil. Normal halojen.

Farın içineuzunların olduğu yere harici olarak patlayan led takmışlar muhtemelen, çanaktan yansıyınca videoda bütünsel bir görüntü oluşuyor hepsi bu. Ya da uzunları led ile değiştirip harici devreli bir kontrole bağlamışlar, yine hepsi bu.  

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: AFL Olmayan Farlara Modifiye

REC link' Alıntı:
Far led değil. Normal halojen.

Farın içineuzunların olduğu yere harici olarak patlayan led takmışlar muhtemelen, çanaktan yansıyınca videoda bütünsel bir görüntü oluşuyor hepsi bu. Ya da uzunları led ile değiştirip harici devreli bir kontrole bağlamışlar, yine hepsi bu.  
Anladım. Teşekkür ederim.