Afl Kumandadan Açma

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Afl Kumandadan Açma

UnStabLe link' Alıntı:
Gönül ister hepsi aynı olsun  tabi bu isteğe 4 5 bin lira istiyorlar aman kalsın diyoruz bunada şükür  ;)

Donanımı ne olursa olsun fiyat performans konusunda segmentindeki en iddialı araca sahibiz.  greatt
Hangi donanım olursa olsun keyfini sürelim. ևünkü diğer araç sahipleri çok kıskanıyor.  005hihih

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Donanımı ne olursa olsun fiyat performans konusunda segmentindeki en iddialı araca sahibiz.  greatt
Hangi donanım olursa olsun keyfini sürelim. ևünkü diğer araç sahipleri çok kıskanıyor.  005hihih
Doğru kardeşim çok doğru duruşu yeter derler ya sürekli karşılaştırdıkları golf le bile ışıkta yan yana geliyor da golfe bi bakan bi daha bakmıyor  ;D gece gece övdük yine arabamızı  005hihih

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Doğru kardeşim çok doğru duruşu yeter derler ya sürekli karşılaştırdıkları golf le bile ışıkta yan yana geliyor da golfe bi bakan bi daha bakmıyor  ;D gece gece övdük yine arabamızı  005hihih

Bu kadar da övelim artık.  general__p
Forum ismimiz boşuna OpelsizAsla değil.  011zaa

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında bu tasarıma, performansa, konfora ve güvenliğe bu övgüler o kadar az ki yada biz çok abartıyoruz  005hihih olsun düşünmeden yine abartırım konuyu dağıtmayıp susuyorum tekrar teşekkürler kardeşim  :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Aslında bu tasarıma, performansa, konfora ve güvenliğe bu övgüler o kadar az ki yada biz çok abartıyoruz  005hihih olsun düşünmeden yine abartırım konuyu dağıtmayıp susuyorum tekrar teşekkürler kardeşim  :)

Rica ederim.  :)

Eminim araçlarımızın değerini en az biz biliyoruz. Millet bir Astram olsun diye yanıp tutuşurken biz bir fren diski arızalı diye elden çıkarın diyoruz.  :)
Arabalarımızın kıymetini bilelim deyip S.Moderatör olarak konuyu daha fazla dağıtmam gerektiğini hissediyorum.  005hihih

arkin39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar farların yanmasında gündüz ve gecenin farkı var mı? yani gündüz sadece gündüz farı mı yanıyor yoksa yine ikisi birlikte mi? ayrıca kullananlar aküyü çok etkiliyor mu?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkin39 link' Alıntı:
arkadaşlar farların yanmasında gündüz ve gecenin farkı var mı? yani gündüz sadece gündüz farı mı yanıyor yoksa yine ikisi birlikte mi? ayrıca kullananlar aküyü çok etkiliyor mu?

Gündüz ve gecenin farkı var ama farklı şekilde yanmasından dolayı değil, gündüz bu özelliğin çalışmamasından dolayı.  :)
Bu özellikle birlikte far sensörünüz de aktif oluyor. Işığın yetersiz olduğu durumlarda özellik çalışıyor, aydınlık koşullarda özellik devreye girmiyor.

Akü konusuna gelince de, ben aracı aldığımdan beri bu özellik aktif durumda.
Garantiden bir kez aküm değişti ama bunun neden olduğunu düşünmüyorum. ևünkü forumda AFL farı olmayan, hatta bu özellik aracında mevcut olmayan ve garantiden akü değiştiren başka arkadaşlarımız da var.