Adana'dan yardımcı olabilecek var mı?

mstf_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba;

Daha önce de farklı başlıkta yazmıştım ama tekrarlamak istedim. 1.3 dizel aracım için performans arttırıcı sistemler (dizel box-s.booster) yaptırmayı istiyorum.şehrimizde bu uygulamaları yapan arkadaşlardan yorum alabilirmiyim ya da yakın olarak nerede yaptırabilirim.Bununla birlikte body kit uygulaması da istiyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Adana'dan yardımcı olabilecek var mı?

megachips in adanada bayileri var.bence ona yaptırın.forumumuzda en fazla tercih edilen sistem megachips.adanada bayielri var.ben bakmıştım internetten.
Adana Esen Tuning
Adana Four Tuning

2 yer de megachips yapıyor yetkili bayisi.Four tuningin sitesi de bu http://denajans.com/4tuning/ .yardımcı olabilmişimdir umarım

mstf_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yanıtınız için teşekkür ederim

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rica ederim

serhatcekmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende adanadan astra j dizel araç sahibiyim. Görüstünüz mü acaba firmalarla ne gibi bir sonuç elde ettiniz ?

serhatcekmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Body kit konusunda sana yardımcı olabilirim ne yaptırmak istediğini söylersen ?

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

esen tuning ve four tuning var. ikiside megachips mehmet gazihan'ın bayisidir. bu adamın üzerine ben usta tanımıyorum. dizel konusunda kendini kanıtlamış birisidir...

mstf_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhaba serhatckmez

İkisi ile görüştüm.Sadece sprint booster için 450-500 tl civarı fiyat verdiler, f/p açısından bana çok mantıklı gelmedi.Bir de araç halen garanti kapsamındayken çok kurcalamak istemiyorum bu sebeple düşüncem rafa kalktı gibi  okkk.

Body kit olayını serviste yaptırmak istedim fahiş fiyatlar söyleniyor (3500 tl civarı) bunu dışarda nerelerde yaptırabiliriz acaba?bir de fiyatlar nasıl(marşbiyel,arka difüzör,ön tampon,eksoz uçları gibi..)

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mstf_01 link' Alıntı:
merhaba serhatckmez

İkisi ile görüştüm.Sadece sprint booster için 450-500 tl civarı fiyat verdiler, f/p açısından bana çok mantıklı gelmedi.Bir de araç halen garanti kapsamındayken çok kurcalamak istemiyorum bu sebeple düşüncem rafa kalktı gibi  okkk.

Body kit olayını serviste yaptırmak istedim fahiş fiyatlar söyleniyor (3500 tl civarı) bunu dışarda nerelerde yaptırabiliriz acaba?bir de fiyatlar nasıl(marşbiyel,arka difüzör,ön tampon,eksoz uçları gibi..)

Bence Ankara ve istanbul bu işin piri iyi bir fiberde sorun yaşamazsın aracın eksozuda standart olarak yapılacak olursa 1.500 tl ile 2.000 tl arasında maliyetlerin olacaktır.

tabi buna yay kaliper kapağı gibi ekstralar girecek olursa maliyette doğru oarantılı olarak artacaktır.

serhatcekmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba giremedim nete ondan cevap veremedim, body kit i havaalanı kavşagından otogar a dogru gelirken. Hava alanı kavsagını gectikten sonraki ilk ışıklardan sola döneceksiniz sagda bu işi yapan 2 yer var. Yetkili servisler bile bazen onlara yaptırdıklarını biliyorum. Fiyat olarak boya montaj dahil 750-800 isterler diye biliyorum, en azından ben kendim için sordugumda öyleydi. Döndükten sonraki ilk yere ugrarsanız onların yaptıkları beyaz bir astra j var onunda resimlerini gösterirler aynısınıda yaparlar. Chip yaptırmayı düşünürseniz bende sizinle birlikte yaptırabilirim.