5 Şubat 2011 - 1. İzmir Buluşması Resimleri

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 5 Şubat 2011 - 1. İzmir Buluşması Resimleri

gizem yapıyorsunuz demek hadi bakalım gerçi sizi videoda gördüm sanırım kaçamamışsınız görüntüden hakan bey  :D inşallah istanbulda görüşürüz artık ben patlıcan moru bir takım giyicem cebimdede bir kırmızı karanfil olucak sizi beklerken..  011zaa

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Buluşma gerçekten çok keyifli geçmiş anlaşılan.Umuyorum ki Sn.Drwaverunner'ın organizatörlüğünde biz de bir buluşma gerçekleştiririz.Pek yakında..
Ayrıca görebildiğim, okuyabildiğim  kadarı ile kullanıcılar arasında benden daha yaşlısı yok.Tabii fiziki yaş anlamında greatt
Ya da varlar ama belli etmiyorlar kendilerini..Yoksa bu astra yalnızca gençlere satılıyordu da ben mi yanlış araç aldım? dancee

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

alahan1963 link' Alıntı:
Buluşma gerçekten çok keyifli geçmiş anlaşılan.Umuyorum ki Sn.Drwaverunner'ın organizatörlüğünde biz de bir buluşma gerçekleştiririz.Pek yakında..
Ayrıca görebildiğim, okuyabildiğim  kadarı ile kullanıcılar arasında benden daha yaşlısı yok.Tabii fiziki yaş anlamında greatt
Ya da varlar ama belli etmiyorlar kendilerini..Yoksa bu astra yalnızca gençlere satılıyordu da ben mi yanlış araç aldım? dancee

Sn. Alahan1963 Abi,
Konu araba olunca bence yaş problemini çok kafaya takmayın derim.

Mart ayının 2. hafta sonu gibi (12-13 Mart) gibi sadece Astra J'lerin katılacağı 1. İstanbul Buluşması için bişeyler düşünüyorum.

Bu konu ile ilgili yakın bir zamanda gene yeni bir konu başlığı açıp bir kamuoyu yoklaması yapacağım.

Hala aracı kullanıp da bizim ile bilgi paylaşmayan arkadaşlar var. Onların da bizleri haberdar etmelerini bekliyorum.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

buluşma gerçekten çok keyifliydi. hepimiz ilk defa yüz yüze karşılaşmış olmamıza rağmen kırk yıllık arkadaşlar gibi eğlendik :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence astra her yaşa hitap ediyor sizin ruhunuz genç olsun yeterki :)
buluşma çok verimli ve keyifli geçiyor, karşılıklı aynı noktada buluşan insanların
biraraya gelmesi ve konunun astra olması ayrı bir zevk oluyor toplantıda.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

İzmir buluşmasına katılan arkadaşlar maillerine bakıp bana mail üzerinden bir geri dönüş yapabilirler mi?

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
İzmir buluşmasına katılan arkadaşlar maillerine bakıp bana mail üzerinden bir geri dönüş yapabilirler mi?

teşekkürler sn. drwaverunner

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

süper olmuş sn. drwaverunner :) eline sağlık.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Beğendiğinize sevindim :)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Merak edenler için İstanbul buluşmasında da yapacağım. Söylemiyim de buluşmaya katılsın herkes :)