5. Ankara Buluşması Fotoğraf Konusu...

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 5. Ankara Buluşması Fotoğraf Konusu...

ercan_0636 link' Alıntı:
special_Yeah   sedanları çok iyi bir şekilde temsil ettik Deniz...hem de Active select olarak...
Ercan abi ben kırmızının bu araca bu kadar güzel gittiğini bilseydim kırmızı alabilirdim.Aklımda tek güzel renk beyaz vardı ama seninki de en az beyaz kadar güzel

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

ercan_0636 link' Alıntı:
Mücahit kardeşim, kırmızı almasaydım ben de kesinlikle yürekten söylüyorum '' Mahogany Kahverengi'' alırdım bende gece bir başka güzel, gündüz bir başka güzel.....birde ayna altı led olayı tamamen koparmış....tekrar iyi günlerde kullanman dileğiyle.

Abi çok teşekkürler :)

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok güzel bir buluşma olmuş yapımda emeği geçen ve katılan arkadaşları tebrik ederim. Düğün koşuşturmasında olmasaydım kesin gelecektim ama hafta sonum mobilya bakmakla  sitelerde geçti.  Ercan abi bu arada senin araç ayrı bi duruyor ya maşallah  greatt

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

GNSpower link' Alıntı:
Active Select'in şanı ulusal satıhlara ulaştı ha. (:)

şeref konukları buluşmadaki bütün etleri yiyebiliyor mu? Sonra şeref konuğu dedik şerefs.z herşeyi yedi olmasın? (:)

Abi o kadar da demedik biz ne yiyelim  :D

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

ercan_0636 link' Alıntı:
Mücahit kardeşim, kırmızı almasaydım ben de kesinlikle yürekten söylüyorum '' Mahogany Kahverengi'' alırdım bende gece bir başka güzel, gündüz bir başka güzel.....birde ayna altı led olayı tamamen koparmış....tekrar iyi günlerde kullanman dileğiyle.

Ercan abi müsait bir hafta sonunda ayna altı ledini yaptıralım. Beraber gideriz 2 saatte işlem tamam.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Ercan abi müsait bir hafta sonunda ayna altı ledini yaptıralım. Beraber gideriz 2 saatte işlem tamam.

Çok güzel durur o araca vallahi :)

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hosta link' Alıntı:
ևok güzel bir buluşma olmuş yapımda emeği geçen ve katılan arkadaşları tebrik ederim. Düğün koşuşturmasında olmasaydım kesin gelecektim ama hafta sonum mobilya bakmakla  sitelerde geçti.  Ercan abi bu arada senin araç ayrı bi duruyor ya maşallah  greatt

Volkan hocam çok teşekkürler, bir sonraki buluşmada görüşmek üzere.....

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:

Mustafa hocam bende çok istiyom ancak hanımı ikna etmem gerek.... general_hehe... beraber kullanıyoruz  011zaa 

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

ercan_0636 link' Alıntı:
Mustafa hocam bende çok istiyom ancak hanımı ikna etmem gerek.... general_hehe... beraber kullanıyoruz  011zaa   

Tamam abi, yaptırmayı düşünürsen her konuda yardımcı olmaya hazırım biliyorsun, selamlar  :)