3'ü 1 Arada (Igo8, Igo Primo, Teleatlas)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar
Bu üç navigasyon yazılımını bir arada kullanabiliyorsunuz. Yapmanız gereken yazılım klasörlerini sd karta kopyalamak ve
normal ekranda seçeneklerden navigasyon yazılımını igo8, igo primo, veya infotech klasörlerinin içindeki exe yi yol olarak göstermek.
Yol içeriği hakkında kısa bir yol izlenimi edindim ama kapsamı hakkında birkaç deneme daha yapmam gerekiyor.
Nasıl yapıldığı video'da mevcut.

(not: Bu başlık tanıtım amaçlı açılmıştır. Herhangi telif hakkı olan yazılım dosya şeklinde eklenmemiştir. Sadece bu üç navigasyon yazılımının
       tanıtımı yapılmıştır. Herhangi navigasyon bozulması, garanti dışı kalınmasından mesuliyet kabul edilmez.)

Videosu
Cyclone igoprimo yükleme(www.opelsizasla.com)
Igo8_Igoprimo_teleatlas8(opelsizasla.com)

IGO 8

14080604.jpg

97557162.jpg

95130127.jpg

33188113.jpg

48585054.jpg

72826845.jpg

19000356.jpg

42612177.jpg

23980205.jpg

[img=800x453]http://www.igomyway.com/wp-content/uploads/2010/12/NavNGo_iGO8_Amsterdam_03.jpg[/img]
[img=800x453]http://www.igomyway.com/wp-content/uploads/2010/12/NavNGo_iGO8_NY_04.jpg[/img]

IGO Primo

16230723.jpg

67649689.jpg

50832526.jpg

56076842.jpg

70010346.jpg

15202607.jpg

34341547.jpg

58064720.jpg

44750984.jpg

Teleatlas
[img=800x193]http://www.regi.com.tr/resim/2_1.jpg[/img]
31838251.jpg

fatihcelik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Teleatlas Navi Haritası Yerine Igo Yazılımı Yükleme?

Merhabalar,
Ben kendi cihazıma igonun tüm versiyonlarını (igo8, amigo, primo) yükledim denemek için. Tüm igo versiyonları çalışmakla beraber, harita ekranına geldiğiniz anda uydu bağlantısı sürekli gidip geliyor. ilginç olan harita ekranı haricindeki diğer ekranlarda hiç kesilme olmuyor. Sorunu gidermek için baya uğraştım fakat çözemedim, en sonunda ndrive yükledim.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

peki ndrive yükleyince sorun düzeldi mi?
yoksa ndrive dediğiniz başka bir sistem mi sn.fatih ?

fatihcelik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ndrive farklı bir program. İgo kadar görselliği ve kullanım kolaylığı yok fakat sorunsuz çalışıyor. Önemli olan harita idi her iki program da aynı haritayı kullandığı için tercih ettim. Kullanılan harita Türkiye için en iyisi. Sorunsuz çalışması görsellikten daha önemli fakat İgo için hala araştırıyorum. Eğer sorunsuz çalışanını elde edersen sizide bilgilendiririm.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fatih link' Alıntı:
Ndrive farklı bir program. İgo kadar görselliği ve kullanım kolaylığı yok fakat sorunsuz çalışıyor. Önemli olan harita idi her iki program da aynı haritayı kullandığı için tercih ettim. Kullanılan harita Türkiye için en iyisi. Sorunsuz çalışması görsellikten daha önemli fakat İgo için hala araştırıyorum. Eğer sorunsuz çalışanını elde edersen sizide bilgilendiririm.

teşekkür ederim beklemedeyim o zaman

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
Merhabalar
İnternette biraz araştırma yaptım ve igo navigasyon yazılımının 2011 güncel paketini buldum
Acaba teleatlas yerine igo yazılımını yükleyen var mıdır?
İnternette programı sd karta kopyalayıp yükleyenler olmuş ama bildiğim kadarıyla bu ürünler lisanslı
ama igo'nun lisansları da paylaşılmış
Bu arada sn.myarbay arkadaşımızla görüşmüştüm kendisi navimaster navigasyonu problem çıkardığı için geri iade edip
cyclone cihazını monte ettirmiş ve navigasyon takmadan önce aracın orjinal cd 400 ekranı çıkarılıp navigasyon ekranının arkasında bir yere
saklanıyormuş, gerçekten bu ekranı vermediler nereye gider diye kendi kendime soruyordum :)
ayrıca sanırım sn.myarbay teleatlas yerine igo yüklemiştiniz burada paylaşabilir misiniz?

Evet orjinal ekranı bana da vermemişler içinde demişlerdi.Ben pek inanmamıştım ama üstelemedim de...acaba içinde olmasının bir nedeni mi var yani sisteme bağlı mı kalıyor hala?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hipokratim link' Alıntı:
[quote author=HaKaN link=topic=2234.msg45999#msg45999 date=1315742498]
Merhabalar
İnternette biraz araştırma yaptım ve igo navigasyon yazılımının 2011 güncel paketini buldum
İnternette programı sd karta kopyalayıp yükleyenler olmuş ama bildiğim kadarıyla bu ürünler lisanslı
Bu arada sn.myarbay arkadaşımızla görüşmüştüm kendisi navimaster navigasyonu problem çıkardığı için geri iade edip
cyclone cihazını monte ettirmiş ve navigasyon takmadan önce aracın orjinal cd 400 ekranı çıkarılıp navigasyon ekranının arkasında bir yere
saklanıyormuş, gerçekten bu ekranı vermediler nereye gider diye kendi kendime soruyordum :)
ayrıca sanırım sn.myarbay teleatlas yerine igo yüklemiştiniz burada paylaşabilir misiniz?
Evet orjinal ekranı bana da vermemişler içinde demişlerdi.Ben pek inanmamıştım ama üstelemedim de...acaba içinde olmasının bir nedeni mi var yani sisteme bağlı mı kalıyor hala?
[/quote]

sitemiz üyelerinden myarbay'dan aldım ben de bu bilgiyi
cyclone cihazı almış ve montajını tamamen kendisi yapmıştı
en son ekran kalmış ve servisi aramış bunu ne yapıcam diye onlarda ekranın arkadasına torpidonun üst kısmına
doğru sıkıştırın orada kalsın demişler :)
yani olurda eskiye dönmek istersek bizim orjinal ekranımız aracın içinde gizli
yani ekranın herhangi bir işlevi olduğunu zannetmiyorum zaten cyclonun kendi ekranı mevcut

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=hipokratim link=topic=2234.msg46964#msg46964 date=1316261651]
[quote author=HaKaN link=topic=2234.msg45999#msg45999 date=1315742498]
Merhabalar
[/quote]

sitemiz üyelerinden myarbay'dan aldım ben de bu bilgiyi
cyclone cihazı almış ve montajını tamamen kendisi yapmıştı
en son ekran kalmış ve servisi aramış bunu ne yapıcam diye onlarda ekranın arkadasına torpidonun üst kısmına
doğru sıkıştırın orada kalsın demişler :)
yani olurda eskiye dönmek istersek bizim orjinal ekranımız aracın içinde gizli
yani ekranın herhangi bir işlevi olduğunu zannetmiyorum zaten cyclonun kendi ekranı mevcut
[/quote]

öyle değil ekran olayı ekranla beraber çalışıyo cihaz auxtan :)

myarbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar
Hakan Beyin dediği gibi Ekranı Torpido arkasına kutu iserisinden çıkan yumuşak bir platik içine sarip
sıkıştırdık ve o şekilde çalıştı ekranı takmadığımız takdirde Cyclone ekranı düzgün çalışmıyor.
cihazı bağladığımız takdirde ses çıkışı aynen bahsedildiği gibi Aux girişinde yapıldı ama çok pazrazit yaptı,
bunuda Deck Çevirici denilen bir cihaz bağladık ama sorun tamamen çözülmedi kısmen iyi ama ben beğenmedim
onun için aracın USB sini kullanıyorum..

birde cyclone ile gelen navigasyon programo çok kötü bende IGO8 ile değiştirdim gayet güzel oldu sorunsuz ve detaylı bir haritaya sahip

bu işlemler sırasında bana çok yardımcı olan Hakan beye çok teşekkür ederim onu çok rahatsız ettiysem kusuruma bakmasın... :)

IGO8 kurulumu için herkeze yardımcı olamaya hazırım..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rica ederim ne demek :)
yanlız ben de igo yazılımı yüklemeyi düşünüyorum
ama igo yükleyince sinyal almama olmuş birkaç arkadaşta sanırım
sizde sinyal almama gibi bir durum söz konusu mu?
Mümkünse kullandığınız program ve yükleme işlemini biraz detaylı bir şekilde burada paylaşabilir misiniz
sn. Myarbay