3D YAPIŞTIRMA PLAKA

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com
Merhabalar.
plakalarım araba uzerınde cok ıyı durmadıgı ıcın bısıler yapayım dıye dusunuyorum
app sordum tirede. mühürlü 150 mühürsüz 50 tl dediler
başlıkta belirttiğim 3d yapıştırma harf olanlar var. onlarada 55 tl dediler ama internette daha uygun fiyatta olanlar var
kullananların fikirlerini almak istedim...
bir de ön plakayı yapıştırabilen var mı.. eğim olduğu için biraz zor görünüyor vidasız

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 3D YAPIŞTIRMA PLAKA

cancanada link' Alıntı:
Merhabalar.
plakalarım araba uzerınde cok ıyı durmadıgı ıcın bısıler yapayım dıye dusunuyorum
app sordum tirede. mühürlü 150 mühürsüz 50 tl dediler
başlıkta belirttiğim 3d yapıştırma harf olanlar var. onlarada 55 tl dediler ama internette daha uygun fiyatta olanlar var
kullananların fikirlerini almak istedim...
bir de ön plakayı yapıştırabilen var mı.. eğim olduğu için biraz zor görünüyor vidasız

ben açıkçası cam gibi olan 3D leri beğenmiyorum son karar sizin tabi benimkiler şu şekilde. ön de pleksi montajında sıkıntı yaşayabilirim diye sadece plaka var dizinizde biraz büküp yapıştırabilirsiniz arkada zaten hiçbir problem olmuyor. plakayı da pleksiye yapıştırdınız mı tamamdır
birde ben şuradan yaptırıp kargolatmıştım fiyat daha uygun işçiliği de fena değil. bence bu orjinale daha yakın sadece fontlar büyük ve mühürlü. burda trafik kontrol sık olur çok şükür sıkıntı yaşamadım  special_prayer
https://www.facebook.com/pages/SEMT-PLAKA/446823022129562?ref=ts&fref=ts

[img=800x450]http://i.hizliresim.com/Z187jZ.jpg[/img]

[img=800x450]http://i.hizliresim.com/B9qDWv.jpg[/img]

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

cancanada link' Alıntı:
caam gıbı olan nasıl bısı :S
sanirim plakanin uzerinde extra cam gibi birsey var trafikte birkac aracta gordum ve pek hos durmuyor hakan hocamin plakalar guzel mesela oyle birsey yaptirabilirsiniz

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hocam ben yapıştırdım biraz zor oldu ama sonunda yapıştı :D kendi imkanlarımızla 3-5 defa yapıştırdık olmadı. Geçen hafta sanayide çakar sisleri yaptırırken rica ettim çok güzel bir şekilde yapıştırdılar :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Böyle kabartma seklinde cam gibi oluyor 3D dediğiniz bu değil mi?

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hakan pleksi plakanın pleksi malzemesini kesip harf yada rakam karakteri yapıyorlar. Biraz parlak evet. Bende yaptıracam imkan bulduğumda. Plakayı öyle bir yapıştırdım ki tampon geliyor çekince.

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende app muhürlü plaka düşümüyorum ama zamanında plakayı öyle bir yapıştırdım ki büyük ihtimal tamponla beraber gelecek sökerken. Pleksi harfleride dikkat edin bazı polisler anahtarı takıp tek tek söküyor plakadan. Sonucta yasa gereği plakanın üzerine birsey yapıştırmak yasak.
Ben plaka boyası alıp üzerinden gecerek harf ve rakamları kalınlaştırma fikrindeyim açıksa.
http://www.hepsiburada.com/liste/autocet-siyah-plaka-yazi-kalemi-11631/productDetails.aspx?productId=otctn11632&categoryId=20024935

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

hosta link' Alıntı:
Bende app muhürlü plaka düşümüyorum ama zamanında plakayı öyle bir yapıştırdım ki büyük ihtimal tamponla beraber gelecek sökerken. Pleksi harfleride dikkat edin bazı polisler anahtarı takıp tek tek söküyor plakadan. Sonucta yasa gereği plakanın üzerine birsey yapıştırmak yasak.
Ben plaka boyası alıp üzerinden gecerek harf ve rakamları kalınlaştırma fikrindeyim açıksa.
http://www.hepsiburada.com/liste/autocet-siyah-plaka-yazi-kalemi-11631/productDetails.aspx?productId=otctn11632&categoryId=20024935

Polis yapıştırma olup olmadığını bir tanesini sökerek inceleyebilir, insiyatifi var ama oturup hepsini tek tek sökmemesi lazm. Orda yanlış yapmış. Trafikte çok fazla var bende bu sefer app yerine pleksi 3D yapıştırma kullanacağım. Gaza getiriyorsunuz beni :D

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Polis yapıştırma olup olmadığını bir tanesini sökerek inceleyebilir, insiyatifi var ama oturup hepsini tek tek sökmemesi lazm. Orda yanlış yapmış. Trafikte çok fazla var bende bu sefer app yerine pleksi 3D yapıştırma kullanacağım. Gaza getiriyorsunuz beni :D
Çok dikkat et benim dediğim olaya mersinde şahit oldum. Bu 3D yapıştırma Mersinde çok daha fazla ankaraya göre bende yaptıracaktım ama artık vazgeçtim.