37.000 TL bütçe ile alınabilecek sadece Alman spor araç tavsiyesi

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...pressor-avantgarde-2001-model-56840371/detay/

Teşekkürler herkese. 38.750 liraya istediğim temizlikteki bu aracı aldım. Allah daha iyilerini sizlere nasip etsin.
tek kelimeyle sexy bir clk :) jantlar farklı bir hava katmış....

önceki sohbete gelirsek e46 hakkında dedikleriniz doğru...
tertemiz orjinal orjinali bir 36 carbiom vardı....ilan verdiğimde 30 kişinin 29 u angara dan arıyordu ve ve geçen sohbet aga bize kaça bitecek ve nerelisin ? :) fakat araba sonunda hakettiği beyefendi bir abi ve eşi tarafından alındı :)
tekrardan güle güle kullanın...

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
clk izlenimleriniz nasıl bende düşünüyorum şu ara....

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın yanında bolca prestij de gelmiş çok asil duruyo,tekerine tağ deymesin.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla izlenimleri bende merak ediyorum. Özellikle bu km de bir clk nasıl ? benimde hoşuma giden araçlar. konfor kullanım kronik sorunlar ( varsa ) yakıt tüketimi..

gtcsmile

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek kelimeyle sexy bir clk :) jantlar farklı bir hava katmış....

önceki sohbete gelirsek e46 hakkında dedikleriniz doğru...
tertemiz orjinal orjinali bir 36 carbiom vardı....ilan verdiğimde 30 kişinin 29 u angara dan arıyordu ve ve geçen sohbet aga bize kaça bitecek ve nerelisin ? :) fakat araba sonunda hakettiği beyefendi bir abi ve eşi tarafından alındı :)
tekrardan güle güle kullanın...

Teşekkür ediyorum, sağolasınız :) CLK için 5-6 araca baktım. Pilot, harita mühendisi, şirket müdürü, makine mühendisi :)

clk izlenimleriniz nasıl bende düşünüyorum şu ara....

Yarın noterden sonra izlenimlerimi aktarayım hocam.

Arabanın yanında bolca prestij de gelmiş çok asil duruyo,tekerine tağ deymesin.

Sağolasınız.

Valla izlenimleri bende merak ediyorum. Özellikle bu km de bir clk nasıl ? benimde hoşuma giden araçlar. konfor kullanım kronik sorunlar ( varsa ) yakıt tüketimi..

Yarın daha iyi bir değerlendirme yapabilirim ama şunu söyleyeyim. Mercedes gerçekten farklıymış. 2001 model olduğunu aklım almadı. Herşey elektrikli :) Koltuğundan perdesine kadar. Yakıt tüketimi sıkıntılı. Normal kullanım 13 lt civarında. Bir araca km'de 65-70 kuruş verecek kadar müsrif bir insan değilim. Araç ilk 1 ay başımı ağrıtmazsa, memnun kalırsam, 10 taksit ayda 300 TL Prins taktırmayı düşünüyorum.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ediyorum, sağolasınız :) CLK için 5-6 araca baktım. Pilot, harita mühendisi, şirket müdürü, makine mühendisi :)

Yarın noterden sonra izlenimlerimi aktarayım hocam.

Sağolasınız.

Yarın daha iyi bir değerlendirme yapabilirim ama şunu söyleyeyim. Mercedes gerçekten farklıymış. 2001 model olduğunu aklım almadı. Herşey elektrikli :) Koltuğundan perdesine kadar. Yakıt tüketimi sıkıntılı. Normal kullanım 13 lt civarında. Bir araca km'de 65-70 kuruş verecek kadar müsrif bir insan değilim. Araç ilk 1 ay başımı ağrıtmazsa, memnun kalırsam, 10 taksit ayda 300 TL Prins taktırmayı düşünüyorum.

Aslında yakıt o sınıf bir araç için normal sadece haftasonları kullanılıyor olsa tolere edilebilir ancak her gün kullanılan bir araç için sıkıntı... gerçi bende sadece haftasonları kullanıyorum ama aylık km 1500 ortalama ediyor :)