3.Kapadokya Buluşması

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oradayken çarşıdan alırdım, Milönünden, otogarda da ismini hatırlayamadığım bi vatandaş vardı, bazen çanta valiz falan bırakırdık dükkanına,,, hediyelik,saat parfüm,pişmaniye falan satardı, en son geçen haziranda geçtim, samsuna gidip döndüm günübirlik, samsundan gelirken çevreyolundan yeni yapılan alt geçide girmeyip sağa kırınca oradaki leblebicilerden alırım isim ayırdetmem tadına bakar alırım, ama dükkanın ismini verirsen bundan sonra enişteden alırım, özel bi durumdan dolayı Samsun'a yılda 2-3 defa gider gelirim,
sen mutlaka gel buluşmaya,,, bide orada boğma rakı yaparlar anasonlu falan, satan biyer biliyomusun,

abi kusura bakma uyuyup kalmışım telefondan yazıyodum :D benim eniştenin dükkan hışıroğlu kuruyemiş samsundan gelirken sağdaki en son dükkan koca tabelası var eniştemin abisi durur orda kendi saat kulesinin orda ki dükkanda durur çorum gazın karşısında. abi rakı meselesine gelince ben alkol kullanmadığım için bilmiyorum nerede ne yapılır :( bilgim yok ama istiyosan öğrenirim senin için. buluşmaya gelmeye çalışacam abi sizinle diğer arkadaşlarla tanışmayı istiyorum.

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi kusura bakma uyuyup kalmışım telefondan yazıyodum :D benim eniştenin dükkan hışıroğlu kuruyemiş samsundan gelirken sağdaki en son dükkan koca tabelası var eniştemin abisi durur orda kendi saat kulesinin orda ki dükkanda durur çorum gazın karşısında. abi rakı meselesine gelince ben alkol kullanmadığım için bilmiyorum nerede ne yapılır :( bilgim yok ama istiyosan öğrenirim senin için. buluşmaya gelmeye çalışacam abi sizinle diğer arkadaşlarla tanışmayı istiyorum.

problem değil, Hışıroğlu, bilirim, ara ara oradan da alışverişim olurdu, rakı meselesi hiç problem değil, gelirsen güzel zaman geçireceğinin garantisini veriyorum, gelen arkadaşlarda aynını söyleyecektir zaten, 1 güne 3 günlük tur programını sığdırıyoruz, turistik gezi gibi geçiyo pek öyle araba muhabbeti dönmüyor, en fazla araçları dizip fotoğraf çekiyoruz,,,

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
problem değil, Hışıroğlu, bilirim, ara ara oradan da alışverişim olurdu, rakı meselesi hiç problem değil, gelirsen güzel zaman geçireceğinin garantisini veriyorum, gelen arkadaşlarda aynını söyleyecektir zaten, 1 güne 3 günlük tur programını sığdırıyoruz, turistik gezi gibi geçiyo pek öyle araba muhabbeti dönmüyor, en fazla araçları dizip fotoğraf çekiyoruz,,,

abi sen böyle dedin ya valla daha çok hevesleniyorum. bir iki arkadaşa söyledim bakalım onlarda kabul ederlerse beraber geleceğiz hemde masrafları paylaşmış oluruz. güzel gün geçireceğimize hiç şüphem yok ALLAH tan bişey olmazsa tamamdır. lebelbiciye benim selamımı söyle her türlü yardımcı olurlar hatta geçtiğin saatte müsait olursam bende gelirim.

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beklerim, denk gelirsem neden olmasın,

GT-I8552 cihazımdan gönderildi

volkan35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel geleneksel buluşma

Öncelikle herkese slm. Bu geleneksel opel buluşma günü tam olarak nerde ve ne zaman yapılacak. Bu konuda bilgi alabilirsem sevinirim. Kısmetse bende arabamla gelmeyi çok istiyorum. Bu konuda muhattab olacağımız kimse var mı. Teşekkürler.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özgüç abi ( [MENTION=43382]suluboya44[/MENTION] ) , gün belirleyin artık o zaman. İnsanlar ona göre gelip gelmeyeceğini ayarlasın. Bu arada düğüne gittin mi?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bölge halkı 8 şubat'ta bekliyorum ;)

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özgüç abi ( @suluboya44 ) , gün belirleyin artık o zaman. İnsanlar ona göre gelip gelmeyeceğini ayarlasın. Bu arada düğüne gittin mi?

tamam gün belirlemeye çalışırız, düğüne gitmedim, daha bir hafta var,
Öncelikle herkese slm. Bu geleneksel opel buluşma günü tam olarak nerde ve ne zaman yapılacak. Bu konuda bilgi alabilirsem sevinirim. Kısmetse bende arabamla gelmeyi çok istiyorum. Bu konuda muhattab olacağımız kimse var mı. Teşekkürler.

gel dostum beklerim, büyük ihtimal mayısın son haftaları olacak, 18 mayıs pazar yada 25 mayıs pazar olabilir, nevşehirde ve bölgede yapılacak göreme-uçhisar-ürgüp-avanos ve çevresinde olacak, daha detaylı bilgi ve fotoğraflar geçen seneki buluşmalarda var(konuları aratırsan çıkacaktır), bu konuda benimle iletişime geçebilirsin, 2-3 günlük bölge turunu 1 güne sığdırmaya çalıştığımız araba muhabbetinden çok turistik bir tur oluyor,

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buluşmaya katilamayacagim...listeden cikartabilirsiniz beni...iyi eglenceler size...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi