2100 devirden sonra gelen sürtme sesi.

mutkuysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhaba,
Aracım 2011 1.3 CDTİ Easytronic. Tatil dönüşü rampaları kolay çıkabilmesi için her zamankinden daha agresif bir şekilde kullandım. Yolda gelirken motorun hafif sarsıntılı çalışmaya başladığını hissettim. Daha sonra araç boşta iken gaza bastığımda 2100 devirden sonra bir sürtme sesi geldiğini farkettim. Sebebi nedir bilginiz varsa öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim, saygılar..

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Aracım 2011 1.3 CDTİ Easytronic. Tatil dönüşü rampaları kolay çıkabilmesi için her zamankinden daha agresif bir şekilde kullandım. Yolda gelirken motorun hafif sarsıntılı çalışmaya başladığını hissettim. Daha sonra araç boşta iken gaza bastığımda 2100 devirden sonra bir sürtme sesi geldiğini farkettim. Sebebi nedir bilginiz varsa öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim, saygılar..
Sesleri pek çözemiyoruz duymadığımız için ama video atarsanız yine yardımcı olmaya çalışırız

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Turbo herzaman devrededir ama 1800 den sonra turbonun devreye girdiğini hissediriz..Bu yüzden Zorlama ve 2100 devir dediğiniz için Turbo geldi ilk aklıma...

Mrtmr3

Kayıtlı Kullanıcı
18-Çankırı
Siteyi ziyaret et
Sesleri pek çözemiyoruz duymadığımız için ama video atarsanız yine yardımcı olmaya çalışırız
Aynı ses b nde de oldu gaza basınca yüksek devirde oluyor usta egsoz manifoldundan dedi

• Beğen
Tepkiler: mutkuysal07