2020 opel corsa tavan döşemesi değişimi

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kasko mini onarım olarak tamirini neden yaptırmıyorsun?

Ayrıca ayıplı fabrikasyon bir hata olduğuna inanıyorsan öncelikle bayi ile temasa geç garanti üzerinden sorununu çizmeleri lazım

Geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

BEYAZKAZAK

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi günler. Temmuz ayında aldığım opel corsa aracımın tavanında birbirinden uzak 3 bölgede 4-5 cm boylarında kahverengi lekelenmeler vardı. Ne zaman oluştuğunu bilmiyorum çünkü ben değil arkadaşım fark etti lekeleri ancak bayiden çıkardığım andan beri vardı sanırım dikkat etmedim. Bayi sebebini bilmediğini (internetten araştırdığım kadarıyla en yakın sonuç yapıştırıcı maddenin artık kalıntılarının yaptığı bir leke gibi) hatta ilk defa böyle bir hatayla gelindiğini söyleyerek yeni döşeme siparişi verdi ve dün garantiden değişim işlemi yapıldı. Değişim sonrasında tavanda veya döşemenin tutturulduğu yerlerde herhangi bir montaj hatası görmedim ve görünürde fabrika çıkışlı halinden farkı da yok. Yine de arabadan zerre anlamayan biri olarak sizlere sormak isterim ki bu yapılan yeni döşeme, arabanın fabrika çıkışı gibi sağlıklı olur mu yoksa sarkma veya düşme ihtimali var mıdır?
geçmiş olsun hocam, bende bir sorun olacağını sanmıyorum