2020 Opel Corsa 1.2 Essential - Multimedya

Losen755

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhaba, 2020 Opel Corsa F essential aracım var, multimedya ekranı fabrika çıkışı siyah beyaz ve çok küçük, ben bir üst paketteki gibi renkli bir navigasyonla (orjinal) mümkünse değiştirmek istiyorum. Sizce bu mümkün mü? İnternette hiçbirşey bulamadım bununla ilgili. Şayet bu mümkün değilse yan sanayi bir kaliteli üst seviye multimedya ekranı var mı bildiğiniz? Yaptığım araştırmalarda maalesef hiçbirşey bulamadım. Orjinal veya orjinal çıkması navi pro cihaz taktırmam konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Daha öncesinden değişim yapan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim.
Teşekkürler.

magne33

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
ben astra j ninkini sormuştum cd400 den cd600 e gecmek icin sadece beynine 11bin tl fiyat cıkardı servis

Losen755

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ben astra j ninkini sormuştum cd400 den cd600 e gecmek icin sadece beynine 11bin tl fiyat cıkardı servis
Ben sorduğumda herhangi bir işlem yapamadıklarını söylediler, bu durum gerçekten çok garip

magne33

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Ben sorduğumda herhangi bir işlem yapamadıklarını söylediler, bu durum gerçekten çok garip
wwag gurubunda hepsininki birbirine oluyor ufak bi kodlama ile opel bu işi neden bu kdr yapmış

• Beğen
Tepkiler: Losen755