2016 Opel Astra Kendiliğinden Bagaj Açma Sorunu

Drggunduz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhabalar,

2016 model dizel Opel Astra ya sahibim. Aracim henuz 40.000 km de ve garantisi yeni bitti. Son 1 yildir aracimda bagaj açma problemi bulunmakta. Yetkili servise defalarca götürdüm. Bilgisayarla bağlanıp kontrol yaptılar ancak herhangi birşey bulamadilar. Bagajin dili kesinlikle kendini bırakmiyor. Mekanik olma ihtimalini eledim. Herhangi bir periyodu da bulunmuyor arizanin. Aracimi kitleyip evime-marketr çikiyorum döndugumde bagaji acik buluyorum (araci kitleyip cikiyorum). Haftada 1 de olabiliyor ayda 1 de 2 gunde 5 seferde.

Yardimlarinizi bekliyor, tesekkur ediyorum.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kumanda cebinizdeyken basıyor olabilirmi.evinize yakın mı park ettiğiniz yer? Bu düşük ihtimali elediğinizi varsayıyorum.bagaj açıklen kilitteki dil kendini bırakmışmı bunu tespit etmek gerek? Kilitten olma ihtimali yüksek.yedek anahtarla kullanın bit süre aracı tabi kumandadan bagaj açma düğmesi mevcutsa

Sony Z5 ile gönderildi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bagajı tam kapatmıyor olabilirmisiniz.bagajı kapattığınızda aracın göstegesinde uyarı ışığı varsa mutlaka kontrol edin.tam kapanmıyordur bırakıyordur kendini

Sony Z5 ile gönderildi

Drggunduz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Isyerinde ve evimde aracimi park ettigim yer yaklasik 150 m. Dil kesinlikle kendini birakmiyor mekanik sorunu eledim. Yedek anahtarla hic denememistim onu deneyecegim.

06ali

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bu tip sorunlar olabiliyor. Benim aracimdada camlar kendiliginden aciliyordu.2013 astra j . Cok servise gittim geldim. Serviste bir hafta kaldi .sorunu bulamadilar. Araci kilitliyorum sabah geliyorum bazen 4 cam birden , bazen sadece arka camlar , bazen de on camlar farkli aralikta aciliyordu. Son bir yildir sorun yok gibi ama her sabah araba bana supriz yapacakmi diye kontrol etmekteyim . Yani bunu çözemediler . Opel Merkezi arayin birde son care olarak. Size kolay gelsin