2014 Mokka 1.4 Turbo lastik tavsiyesi

ibozdag

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba

Aracımın lastiklerini degistiricem ama karar veremedim. Tavsiyelerinizi rica ediyorum.

Opel Mokka 1.4 Turbo 215-55-18 mevcut lastikler. Yakıt ve Yol tutus etiket degeri min. B-B olmalı Continantel yada Pirelli arasında kaldım.

ne önerirsiniz.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Özellikler aşağı yukarı aynı değerlerdeyse ses kriterine bakabilirsiniz hocam.

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

ibozdag

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Özellikler aşağı yukarı aynı değerlerdeyse ses kriterine bakabilirsiniz hocam.
Merhaba evet ikiside B-B 4 mevsim lastik bu arada. ses konusunda pirelli bir tık daha iyi. Mokka kullananlar bilir araç engebeli yollarda çok sallanıyor. bu sebeple lastik biraz olsun bunu engeller mi diye dogru markayı ve lastigi secmek istiyorum. lastiklerim 8.yılda dişler iyi ama risk teşgil etmeye basladı diye düşünüyorum. sorun yaşamadan degismek lazım.

magne33

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
benim tercihim prelli olurdu

• Beğen
Tepkiler: ibozdag

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Merhaba evet ikiside B-B 4 mevsim lastik bu arada. ses konusunda pirelli bir tık daha iyi. Mokka kullananlar bilir araç engebeli yollarda çok sallanıyor. bu sebeple lastik biraz olsun bunu engeller mi diye dogru markayı ve lastigi secmek istiyorum. lastiklerim 8.yılda dişler iyi ama risk teşgil etmeye basladı diye düşünüyorum. sorun yaşamadan degismek lazım.
Böyle bir durum varsa yanak genişliğini azaltıp konfordan ödün verip XL özelliğine sahip lastik alabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Esneme için pirellidaha iyi olur runflat lastik olduğu yazıyor. Yanakları daha sert oluyor onların dolayısıyla esnemede azalır.

• Beğen
Tepkiler: ibozdag