2013 Corsa 1.3 cdti Beygir Arttirmaya Dair

sinannncannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhaba. 2013 model corsa D kasa 1.3 litre dizel araca sahibim. Aracimin orjinal beygir gucu 75 olup suanda yazilim ile 95 bf civarinda kullanmaktayim.

Ekonimimizin malum halinden dolayi, yuksek beygir guclu bir arkadan itise gecme hayalim, simdilik yakin bir zamanda gerceklesecekmis gibi durmuyor.

Durum boyle olunca en mantikli secenek,aracimin ilk sahibi olmamin da etkisi ile kendi aracimi biraz daha keyifli hale getirmek oluyor.

Suanda stock motor, ustune atilan yazilim ile 2000 devirlerde patlayarak gelen ama 3000 devirlerden sonra etkisini cokca kaybeden bir karaktere sahip.

Aracimi mekanik olarak bir nebze yukleyip, uzerine isin piri birine yazilim yaptirip biraz daha guclendirmek istiyorum.

Fakat kaynak yetersizliginden vs. Buraya yazma geregi duydum. Daha once 1.3 cdti motor modifiyesi yapan arkadaslarim tavsiyelerine ihtiyacim var..
Saglikli ve sorunsuz, iyi beygirler uretebilecegim bir modifiye listesi mukemmel olurdu. Tecrubeli arkadaslarin yorumlarini bekliyorum.

Ingilizce karakter icin k. Bakmayin telefondan yaziyorum.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kutu içi veya açık hava filitresi,emme manifoldu büyütme,kat iptali ,hybrid turbo ,turbodan sona kadar 51 lik düz boru

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2cr ümitin yanına gidin.
astra h kasadaki 1.3 dizel motoru astra j kasadaki 1.3 motora çevirmiş biridir.
2cr remapper grubu var facebookta. ordan yazın yapabileceklerinizi yazar zaten.