2013 Astra J jant Yardım

erendn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.a arkadaşlar herkese iyi günler. Aracımı yeni aldım aranıza yeni katıldım. Şimdi soruna gelirsek bnde daha önceki aracımdan kalma 205 / 55 / 16 kışlık lastiklerim var. Bu aracıma jant alsam uyar mı acaba? arabanın orjinal jantı 215/50/ 17

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.a arkadaşlar herkese iyi günler. Aracımı yeni aldım aranıza yeni katıldım. Şimdi soruna gelirsek bnde daha önceki aracımdan kalma 205 / 55 / 16 kışlık lastiklerim var. Bu aracıma jant alsam uyar mı acaba? arabanın orjinal jantı 215/50/ 17

Bijon aralıkları anı olması lazım. Uysa bile bana göre 17" i bırakıp neden 16" e geçiyorsunuz. jant alıncaya kadar lastik alın bence.

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O güzelim orjinal jantlari bırakıp piyasadaki çin mallarından mı yazık edersiniz. Ki o 17 kasar yakışanı bulamazsınız

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastik basinc sensörü varsa ayri jant isini unutun.
Diğer jantlari taktiginizda sensörleri de orjinal janttan söküp takmaniz ve her tekerin sensörunu karistirmadan ayni yere takmaniz gerekecek.

Bunu her yazlik kislik degisiminde tekrarlayacaksiniz.