2008 Enjoy 90 Hp

Yenilmez1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 2008 model enjoy 1.6 90hp alınır mı? 160bin kmde benzinli araç

Yenilmez1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok mu koca forum sayfasında cevap verebilecek bir kişi

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Her araç alacak kişinin ihtiyaçları ve maddi gücüne bağlı olarak alınır ya da alınmaz. 700bin km'deki araçlar da alıcı buluyor, 7bindekiler de, eskiler de alıcı buluyor yeniler de...

Bahsettiğiniz araç teknik verilerine göre kağıt üzerinde ihtiyaçlarınıza cevap verebiliyorsa (motor gücü, tork, bagaj hacmi vb), ilan detaylarından aracın geçmişi ile ilgili alınabilen bilgilerle (tramer kaydı ve satıcı beyanı ile aracın kaza, boya durumu, muayene km bilgisi, servis bakım km ve tarihleri vb...) bir ön karar verilebilir.

Bu aşamaya kadar herşey olumlu ise bu işlerden anlayan biri ile gider bakar ya da anlayan birine gösterir veya güvenilir bir ekspertiz firmasından hizmet alırsınız. (Ben üçünü de yapıyorum. Size kalmış...) Tüm sonuçlar olumlu ve araç içinize siniyor ise tabi ki alınır...

Hiç lpg takılmamış bir araç şahsım adına tercih sebebi ve nacizane tavsiyemdir.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 2008 model enjoy 1.6 90hp alınır mı? 160bin kmde benzinli araç
Hocam alınırmı derken şunlarıda eklerseniz daha fazla yardımcı olunur...Fiyatı,değişeni,boyalı parçaları,hasar kayıt durumu gibi...Bizde fiyatı ile diğer etkenleri karşılaştırır size tavsiyede bulunabiliriz...Her aracın alıcısı bulunur..Neden alınmasın ama fiyatı ile yukarıda yazdığım etkenler arasında orantı olmalı ki yorum yapabilelim ;)...

• Beğen
Tepkiler: Kaan. ve omeroz

Yenilmez1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam alınırmı derken şunlarıda eklerseniz daha fazla yardımcı olunur...Fiyatı,değişeni,boyalı parçaları,hasar kayıt durumu gibi...Bizde fiyatı ile diğer etkenleri karşılaştırır size tavsiyede bulunabiliriz...Her aracın alıcısı bulunur..Neden alınmasın ama fiyatı ile yukarıda yazdığım etkenler arasında orantı olmalı ki yorum yapabilelim ;)...
Fiyat olarak 60bin yazmış ama 56-57 ye bitecek gibi sol çamurluk değişik ön kaput boyalı sağ iki kapıdada lokal boya var 1400 tl trameri var renk retro mavi olarak geçiyormuş. konuyu açmamdaki asıl amaç bunların 115likleri tutuluyor onlara bakın diyenler olduğu için

Son düzenleme:

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hasarlarına ve km sine göre(bugünki şartlara göre)normal fiyat ama kaput neden boyanmış onun üzerinde biraz durmalısın...Hangi parçalar değişmiş ......Bütçene göre 115 lik alma gücün varsa 90 lığa göre tabiki daha iyi olur..Tüp takılımı?

Yenilmez1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet fiyatı uygun geldi banada kaput sol çamurluktan aracın çarpması sonucu kaputta yamukluk ve boyada çatlama olmuş düzelttirip boya yapılmış şimdiki sahibinden öncekinde olmuş şuanki araç sahibi aracı alalı 3 sene olmuş sadece 16bin km yol yapmış çok fazla yol yapmadığım içinde lpg hiç takmıyormuyum aldığım araçlara dedi bu araçtada lpg yok benzinli binilmiş Değişen tek parça sol çamurluk boya ise ön kaput ve sağ iki kapıda lokal boya... Araç konusunda acelem yok aslında temiz bişey olsun tutulan olsun istiyorum onun içinde 90 lık olmasına taktım belkide fiyatı onun için bu kadar makul

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Satış piyasası zayıfsa, bence tercih etmeyin. Sonuçta 3-5-10 yıl bindikten sonra satacağınızı hesap etmelisiniz.

• Beğen
Tepkiler: omeroz

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Satış piyasası zayıfsa, bence tercih etmeyin. Sonuçta 3-5-10 yıl bindikten sonra satacağınızı hesap etmelisiniz.
Bende ilk öyle düşündüm ama Ortalmanın altında bir fiyat verilmiş..Bence Lpgli ve kaput boyasında farklı bir hasar çıkmzsa(darbeye bağlı kırılmalar kaynaklar vs)alınabilir...Tabi ben bir dizelci olarak dizel almasını tavsiye ederim oda başka :) ..

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Yenilmez1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahibinden ilanlarına falan baktığımda en çok 115liklerle karşılaşıyorum bir kaç kişide sizin dediğiniz gibi piyasası olsun zayıf olmasın elinden çıkartmak istediğinde oyalanmasın dedi.