2008 1.6 Enjoy Twinport

Ahhbeceyar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese merhaba. Yaklaşık 1 aydır h kasa hb opel astra enjoy twinport hakkında araştırma yapıyorum. İlk arabam olacağı için de çoğu konuda yetersizim. İkinci el araç fiyatları malumunuz. 2008 model 1.6 enjoy twinport, manuel vites, 45500 km'de bir araç buldum. 32750 tl fiyattan zar zor 31.000 tl'ye düşürebildim. Yalnız arabanın ilk kullanıcısının hatasından dolayı araçta sol arka kapı sacı değişmiş. Karşı tarafın masrafı da hasar kaydında gözüküyor. Yaklaşık 12-13 bin lira civarında. 30 bin liraya kadar da bütçem var. Bu arabanın maksimum ederi nedir? Ayrıca merak ettiğim bu araç 105 beygir mi 115 beygir mi? Teknik konular hakkında oldukça yetersizim:) donanımı hakkında Beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Şahsi fikrim o kapı sacı önemli değil fakat hasar kaydı miktarı yüksek satarken sıkıntı çekebilirsiniz. Ayrıca kapı sacı harici başka hasarlarda olabilir. Aracın fiyatı konusunda bi fikrim yok. Piyasasını bilmiyorum.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir arkadaşım 3. ayda 2012 h kasa astra aldı. 33binden 32 ye indirip satışı halletti. 10.000 km de idi.
şuanda 2008-2009 modelleri bu fiyata görünce üzülüyorum açıkçası. fiyat şuanda normal gibi ama birkaç ay öncesine göre tabiki cok yüksek.
araçta ufak hasarlar olması sıkıntı oluşturmaz. aracın düzenini bozacak hasarı yoksa hasar önemli değil bence fakat aracın hasar kaydı biraz fazla. aracı aldıktan sonra sıkıntısız kullanabilirsin belki .iş satmaya geldiğinde derdini kimseye anlatamazsın haberin olsun. bu şekilde hasar kaydı olan arabalar 2-3 bin lira ucuzsa tercih edilir. kazasızlarla fiyat aynı ise bunu tercih etme. satarken çabuk elden çıkarman gerekirse 2-3 bin lira ucuza vermek zorunda kalıp zarar edersin.