19 Haziran Pazar Abant Buluşması

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi

Yaşar1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 19 Haziran Pazar Abant Buluşması

18-19-25 Haziran tarhilerinde öss ye yani şimdiki lys ye gircegim için malesef gelemicem  :-\

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim kesinleşti ben malesef katılamıyorum..

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İptal edelim Abant buluşmasını bence ilgi yok..

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Organizasyon gerçekleşmese de ben şahsım adına size uğraşlarınız için teşekkür ederim sn.drwaverunner.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

markopasa86 link' Alıntı:
Organizasyon gerçekleşmese de ben şahsım adına size uğraşlarınız için teşekkür ederim sn.drwaverunner.

Rica ederim. Teklif ettik ama bişeye benzemeyecek gibi oldu. O yüzden iptal ediyoruz.

tncymrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben burda pek eski değilim ama görüyorum kki burda eski olan arkadaslarda hiç olumlu yada olumsuz cevaplar vermedii... hiç olmazsa olumluy yada olumsuz cevap verilseydi daha güzel olurdu die düşünüyorumm... opel ailesine de bu yakışırdı die düşünüyorum...

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben kendi adıma söliyim, bir buluşma olmasını canı gönülden istiyordum, fakat benim en büyük şartım İstanbul içinde olmasıydı, haftaiçi akşam fln da olsa ayarlardım,ama istanbul dışına çıkabileceğimin sözünü veremiyorum. Sizin yaptığınız teklifi bende yapmıştım, gelmeyen arkadaşlar da adını belirtsn ki ona göre daha rahat yaparız porgramı diye, fakat ondan sonra konu başlığı ' abant buluşması' diye değişince, benim de katılma ihtimalim kalmadı. Umarım daha sonra İstanbul içinde yapılan bir organizasyona katılım çok olur.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

tncymrt link' Alıntı:
ben burda pek eski değilim ama görüyorum kki burda eski olan arkadaslarda hiç olumlu yada olumsuz cevaplar vermedii... hiç olmazsa olumluy yada olumsuz cevap verilseydi daha güzel olurdu die düşünüyorumm... opel ailesine de bu yakışırdı die düşünüyorum...

Walla ben burada birazcik eski sayilirim. Beklerdim ki programi uyan arkadaslar katilsin programi uymayan arkadaslar da mazeretim var desinler. Sonucta maddi bir cikar gozetmek amaciyla degil tanisma amaciyla toplaniyoruz. Foruma girip de `aaa aradigimi buldum bilgiyi aldim gittim` den ziyade biraz da katki gostermek forumun uzun soluklu olmasini saglar. Oteki turlu zorla kimseyi hadi suna bisey yaz suraya katil diye zorlayamayiz. Sonucta ben de organizasyon islerinde isi gucu kendi ozel hayatimi birakip buna zaman ve emek harciyorum. Bu forumu da guzel yapan buradaki arkadaslarin gosterdikleri samimiyet ve emektir. Acikcasi bircok arkadas bulusmuyor muyuz diye ozel mesaj atiyordu vs. Biraz benim de hevesimi kacirdiniz acikcasi...

(Sn. tncymrt mesajinizia alinti yaptim ama soylediklerim ortaya )