19 Haziran Pazar Abant Buluşması

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi
D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar,

Daha önce buna benzer bir başlık açmıştım ama tarihi netleştirmemiş listeyi de güncelleyememiştik.

19 Haziran diyoruz buluşma gününe. İçeriği de netleştiririz zamanla, kafamda 1-2 tesis var. Abant tarafını da bir gidiş yapabiliriz, polonezköye de gidebiliriz. İstanbul içinde buluşup hemen ayrılmaca olmayacak.

Sizlerden ricam "katılıyorum" diyen arkadaşların bana özel mesaj olarak aşağıdaki bilgileri iletmeleri:

Ben katılımcıları aşağıdaki mesajımda listeleyeceğim.

Ad-Soyad
Cep tel
Mail adresi
Şehir ve Semt

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 19 Haziran Pazar 2. İstanbul Buluşması

[size=10pt][size=10pt]Katılımcı Listesi:

1) drwaverunner

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Güncelleme yapılmıştır.

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mekan ne zaman belli olacak ?

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

çellocu link' Alıntı:
mekan ne zaman belli olacak ?

Sn. Çellocu,

Katılacak kişiler netleşirse eğer İstanbul dışına olarak çoğunluk Abant derse Abant'a gideriz. Ama çoğunluk İstanbul dışına çıkmak istemez ise Polonezköy düşünüyoruz.

O yüzden mekanı benim netleştirip rezervasyon yapabilmem için kişi sayısının önce netleşmesi lazım ;) Eğer katılım da böyle az olacaksa o zaman iptali söz konusu olur.

Saygılar,

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

19 haziran için net birşey söyleyemiyorum o yüzden sessiz kalıyorum.. 25 - 26 sı zaten müsait değilim. Ama ya bu hafta yada haftaya 2 hafta sonundan birinde işim var ama tarih kesinleşmedi. Bu hafta halledebilirsem haftaya katılırım.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abant teklifi yapan bendim ancak o tarihte taşucu'nda olacağım için gelemiyecem. ( zaten abant işi yatar muhtemelen )

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir başka konuda muhtemel istanbul buluşması için 15 kişiye yakın isim geçiyordu, şimdi neden bu kadar azaldı anlamak güç , tarihle ilgili mi bir sıkıntı var acaba

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Walla arkadaşlar bu iş biraz fedakarlık işidir. Yani sadece forum yönetiminden talep edince ha deyince olmuyor bu işler.

Herkes kendine düşeni yapmalı. Güzel organizasyon, katılım fazla olduğu zaman oluyor. Gelemeyecekler ya da katılmayı düşünmeyenler de düşüncelerini yazarsa biz de ona göre bir karar veririz.

Birçok arkadaş toplanmıyor muyuz diye sürekli baskı yaparken şimdi kimsenin sesi çıkmıyor. En son 14 araç toplanmıştık şimdi 20 olması lazım en az.

Eğer İstanbul toplanamıyorsa İzmir toplansın ben ona da geçen seferki gibi katılırım ;)

tncymrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende drwaverunner arkadasıma katılıyorummm bu iş biraz da fedakarlık işi.. çok önemli telafisi olmuycak işler yüzünden katılmıcak arkadasları anlarım ama bence baska sebepler buluşmamak için gecerli bi sebep olmaması lazım... gercekten güzel bi organizasyon olcaksa arkadasın dediği gibi en az 20 arac olması gerekir..zaten biz astracılarada asağısı yakışmaz die düşünüyorum ... ben mesela o tarifte çalışıyorum ama mazeret izni kullancamm.. herkez kendinden biraz fedakarlık yapsın derimmm.. herkeze saygılarrrr